Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
EUROPEJSKA NOC MUZEÓW – ZAPROSZENIE

Tegoroczna Europejska Noc Muzeów będzie wyjątkowa. W tym roku, mija pięć lat od śmierci Romany Kaszczyc. Dla uczczenia Jej pamięci, postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie pod hasłem „Niezapominajkowa Noc Muzeów – w świecie Barlineckiej Romy”. Imprezie towarzyszy wznowienie „Barlineckiej Niezapominajkowej Legendy”, napisanej przez Romanę Kaszczyc 15 maja 2004 roku.

 

REKLAMA

 

Wszystkich mieszkańców Barlinka oraz turystów, serdecznie zapraszamy na Europejską Noc Muzeów, która rozpocznie się już 13 maja o godz. 10.00 spacerkiem nordic walking. Punkt kulminacyjny obchodów, nastąpi w sobotę 15 maja. Wtedy też, w godz. 14.00 – 18.00 będzie można zwiedzać Galerię im. Romany Kaszczyc, która znajduje się w Europejskim Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1.

O godz. 16.00 na Rynku Miejskim odbędzie się niezapominajkowy happening z udziałem m.in. Teatru Poezji „Wiatrak” i zespołu „Nova Band”. O godz. 18.00 w Muzeum Regionalnym będzie miał miejsce wernisaż wystawy „Twórczość Romy inspiracją artystów” a muzealne progi będzie można zwiedzać bezpłatnie do godz. 23.00. Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy.

 

BOK – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież