pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
2.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 2.33 (3)
PRZEKAZANIE SAMOCHODÓW RATOWNICZO-GAŚNICZYCH

W dniu 9 czerwca 2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu odbyło się uroczyste przekazanie dwóch samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP w Barlinku i OSP w Mostkowie.

 

REKLAMA

  

Na zaproszenie mł. bryg. Macieja Iwko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu w uroczystości uczestniczyli między innymi przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Burmistrz Barlinka Pan Dariusz Zieliński i Zastępca Burmistrza Pan Krzysztof Paszek, którzy przyczynili się do realizacji przedsięwzięcia.

Samochody, które dotychczas były użyczone naszym jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej, zostały przekazane na własność. Umowę przekazania samochodu marki Renault Mascott w imieniu OSP Barlinek podpisał dh Łukasz Stefański, a umowę przekazania samochodu marki MAN LE 14.280 w imieniu OSP Mostkowo podpisał dh Roman Wilk.

 

UM Barlinek - nadesłane

 

Foto: PSP Myślibórz 

PRZEKAZANIE SAMOCHODÓW RATOWNICZO-GAŚNICZYCH

 

PRZEKAZANIE SAMOCHODÓW RATOWNICZO-GAŚNICZYCH

 

 

Pin It

Komentarze

+2

katarzyna18

Cytuję Guest:
Widzę sukces ma wielu ojców. Zapomniano tylko podziękować posłowi panu Arturowi Szalabawce ale widać taki mamy klimat.

Tak , tak, poseł Szałabawka z własnej kasy zafundował wozy. Co za ograniczone myślenie. Te wozy należą się jak psu zupa , zwłaszcza w sytuacji gdzie nie ma zawodowej straży pożarnej! A polegać musimy na poświęceniach ochotników. Wielkie dzięki im za to.
+5

Guest

Cytuję Guest:
Widzę sukces ma wielu ojców. Zapomniano tylko podziękować posłowi panu Arturowi Szalabawce ale widać taki mamy klimat.

Niby za co???
+1

redakcja

Cytuję Guest:
Niestety ale to nie są dwa samochody średnie tylko mam z mostkowa jest średni

Na prośbę UM Barlinek artykuł został już poprawiony.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.