BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (5)
KOLEJNY PUNKT HAZARDOWY ZLIKWIDOWANY

Nielegalne punkty hazardowe, działające w całej Polsce, co jakiś czas są likwidowane przez odpowiednie służby. Jednak jak tylko jedne się zamyka, następne się otwierają. Tym razem w Myśliborzu, zlikwidowano kolejny w okolicy nielegalny punkt hazardowy.

 

REKLAMA

  

Został on zamknięty przez zachodniopomorską Krajową Administrację Skarbową (KAS). W akcji, oprócz 15 funkcjonariuszy Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie, wzięło udział 2 policjantów Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu. Jak nas poinformowała Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie:

 

W przeszukanym lokalu w Myśliborzu zatrzymano: 12 komputerów wykorzystywanych do nielegalnego procederu, telefon komórkowy oraz gotówkę w kwocie 622 PLN oraz 25 EUR.” Rzecznik, przekazała również, że „Nielegalna działalność hazardowa związana z urządzaniem gier na automatach, zagrożona jest surowymi karami pieniężnymi, tj. 100 tys. zł od każdego automatu oraz karami wynikającymi z kodeksu karnego-skarbowego – grzywna (od 67 tys. zł do 27,2 mln zł), kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie. Odpowiedzialność tę ponoszą nie tylko podmioty organizujące nielegalne gry, ale też posiadacze lokali, w których się one odbywają. Ukaranie właściciela automatów nie powoduje, że posiadacz lokalu uniknie kary. Kary finansowe grożą również uczestnikom nielegalnych gier hazardowych. Za udział w takiej grze może być nałożona grzywna od 11,2 tys. zł do 4,5 mln zł.”

 

M.Przybylska

 

 

  

 

Komentarze

Guest

A pro po policji której bliżej do służb innego państwa na I. Pamiętacie jak podczas demonstracji konwój policyjnych radiowozów powtarzał komunikat „to jest nielegalne zgromadzenie, proszę się rozejść”? Wczoraj Sąd Najwyższy potwierdził, że zakaz zgromadzeń podczas Covid został wprowadzony bez podstawy prawnej i uniewinnił dwóch demonstrantów....

Guest

Bardzo dobre działania. Oby takich udanych realizacji było jak najwięcej.
PS. Odnosząc się do komentarzy powyżej ......hehe przykro słuchać takich wypowiedzi , zacznij obywatelu reagować na bezprawie wokół swojego podwórka i małymi czynami , gestami , słowami zacznij zmieniać otaczające Cię środowisko. Na wiejską jesteśmy za krótcy.... ;)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.