Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
1.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 1.83 (6)
OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 I 2020

Ambasador Barlinka, poetka, malarka, pisarka – od dziś oficjalnie OSOBOWOŚĆ ROKU Jolanta Karasińska. Artysta malarz, założyciel grupy „W Kręgu Sztuki” – również od dziś oficjalnie OSOBOWOŚĆ ROKU Krzysztof Kłosowicz. 15 lipca w Szczecinie, odbyła się uroczysta gala, podczas której, wręczono statuetki „Osobowość Roku” 2019 i 2020.

 

REKLAMA

 

Z uwagi na pandemię i odwołaną w 2020 roku galę, podjęto decyzję o połączeniu i wręczenie nagród osobom, które zwyciężyły w plebiscycie dwa lata temu i w roku ubiegłym.

Statuetkę i I miejsce na szczeblu powiatowym, w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii kultura, w 2019 roku zdobył Krzysztof Kłosowicz.

Statuetkę i I miejsce na szczeblu powiatowym, w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii kultura, w 2020 roku zdobyła Jolanta Karasińska.

Konkurs, organizowany jest przez Głos Szczeciński. Głosowanie w plebiscycie Osobowość Roku 2020 prowadzone jest w pięciu kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz polityka, samorządność i społeczność lokalna i nauka. Na swoich kandydatów, można głosować, poprzez wysyłanie sms.

Jolancie Karasińskiej oraz Krzysztofowi Kłosowiczowi, gratulujemy tego, że Wasza działalność, która wynika z pasji i chęci robienia czegoś nie dla pieniędzy i poklasku, spotkała się z uznaniem społeczności. Cała redakcja składa wyrazy uznania, życzy kolejnych sukcesów i wytrwałości na niwie kulturalnej.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież