pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
1.8333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 1.83 (6)
OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 I 2020

Ambasador Barlinka, poetka, malarka, pisarka – od dziś oficjalnie OSOBOWOŚĆ ROKU Jolanta Karasińska. Artysta malarz, założyciel grupy „W Kręgu Sztuki” – również od dziś oficjalnie OSOBOWOŚĆ ROKU Krzysztof Kłosowicz. 15 lipca w Szczecinie, odbyła się uroczysta gala, podczas której, wręczono statuetki „Osobowość Roku” 2019 i 2020.

 

REKLAMA

 

Z uwagi na pandemię i odwołaną w 2020 roku galę, podjęto decyzję o połączeniu i wręczenie nagród osobom, które zwyciężyły w plebiscycie dwa lata temu i w roku ubiegłym.

Statuetkę i I miejsce na szczeblu powiatowym, w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii kultura, w 2019 roku zdobył Krzysztof Kłosowicz.

Statuetkę i I miejsce na szczeblu powiatowym, w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii kultura, w 2020 roku zdobyła Jolanta Karasińska.

Konkurs, organizowany jest przez Głos Szczeciński. Głosowanie w plebiscycie Osobowość Roku 2020 prowadzone jest w pięciu kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz polityka, samorządność i społeczność lokalna i nauka. Na swoich kandydatów, można głosować, poprzez wysyłanie sms.

Jolancie Karasińskiej oraz Krzysztofowi Kłosowiczowi, gratulujemy tego, że Wasza działalność, która wynika z pasji i chęci robienia czegoś nie dla pieniędzy i poklasku, spotkała się z uznaniem społeczności. Cała redakcja składa wyrazy uznania, życzy kolejnych sukcesów i wytrwałości na niwie kulturalnej.

 

M.Przybylska

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.