pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)
ZAGŁOSUJ NA ''HEROSA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI''

Zapraszamy Was do głosowania w ogólnopolskim plebiscycie „Herosi przedsiębiorczości”. Jest to akcja promująca i nagradzająca przedsiębiorców, a  jej tegoroczna edycja, odbywa się pod hasłem „Doceniamy właścicieli lokalnych sklepów”.

 

REKLAMA

 

Możesz więc docenić tych, którzy zawsze uśmiechają się do Ciebie gdy robisz zakupy, angażują się w życie miasta czy też odnieśli sukces, ale chętnie dzielą się nim z innymi. Plebiscyt podzielono na pięć kategorii – odwaga biznesowa, motywacja do rozwoju, innowacyjność, wytrwałość w działaniu oraz odpowiedzialność za innych. Kandydat, może się zgłosić sam, bądź też może go zgłosić osoba z jego otoczenia, np. klient. Tak też było w przypadku Barlinka, gdzie właścicielkę sklepu „Bimex”, Teresę Bitel, w kategorii „Wytrwałość w działaniu”, zgłosiła klientka sklepu.

Zagłosuj więc na swojego ulubionego przedsiębiorcę a zyskać może nie tylko on ale i Ty! W tym konkursie wygrywają zarówno przedsiębiorcy jak i głosujący.

Więcej informacji >>>

Tutaj możesz oddać swój głos >>>

 

Czytelnik - nadesłane

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.