BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 2.71 (7)
NOWA MIEJSKA ATRAKCJA

Już od jutra 06 sierpnia w Barlinku, będzie można wypożyczyć elektryczną hulajnogę. Mieszkańcy miasta a także turyści, będą mogli korzystać z 30 jednośladów, które będą dostępne w centralnych punktach naszego miasta. Hulajnogi są jednoosobowe, mają światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce: elektryczny oraz intuicyjny.

 

REKLAMA

  

Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg mogą osoby pełnoletnie, które pobiorą aplikacje blinkee.city i zaakceptują regulamin. Pojazd rezerwuje i uruchamia się poprzez wspomnianą aplikację.

Ile będzie kosztowało wynajęcie takiej hulajnogi? Na koszt jazdy hulajnogą składa się: 2,50 zł za uruchomienie, 0,49 gr za każdą minutę jazdy oraz 0,09 zł za postój. Inauguracja tej nowej miejskiej atrakcji, odbędzie się 06 sierpnia o godz. 13.00 na Rynku Miejskim.

Pamiętajmy, że wszyscy wypożyczający, muszą znać i stosować się do znowelizowanych w tym roku przepisów. Warto więc się z nimi zapoznać.

 

Komentarze

Guest

Ludzie opamiętajcie się z tymi komentarzami. Jest 21 wiek. Na całym świecie idą ludzie z postępem. Często bywam na Bawarii i tam hulajnogi czy rowery są na porządku dziennym. Do Monachium najlepiej i najszybciej wjeżdża się tymi pojazdami, bo są ekologiczne, tanie w użyciu, nie potrzebna jest karta ekologiczna pojazdu i nie ma problemu z parkowaniem. Narazie nie stać nas na nic lepszego więc cieszcie się że ktoś o takim czymś pomyślał. Brawo dla pomysłodawców.

Guest

Cytuję Guest:
A ciekawe kto je denzyfekuje?

Sam /sama sobie zdezynfekuj... Tak jak ogarniasz każdą klamkę wchodząc do sklepu, bankomatu, wózek na zakupy w markecie itp.
+4

Guest

Ostatnio po 22:00 radośnie śmigał łepek po rondzie. Tym chyba po ulicy jeździć nie można. Poza tym pozostawiane są w dziwnych miejscach te hulajnogi ostatnio jak się jedzie na gòrny koło schodów na trawie. Po mieście pełno eLek jeździ i teraz te hulajnogi. Chybiony pomysł.
+2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Nie wiem, ile to kosztuje w dużych miastach, ale uważam, że cena za korzystanie z takiej hulajnogi jest dość wysoka..

Cena nie jest duża, takie hulajnogi mają służyć transportowi z punktu A do punktu B a nie jeździe bez celu po mieście, 15 minut jazdy kosztuje jakieś 10 zł a jest to wystarczająco dużo czasu żeby dojechać z jednego końca miasta na drugi

Uber wychodzi taniej i możesz się zabrać w 4 osoby.
+6

Guest

Cytuję Guest:
Nie potrafią wykonać dojazdu do ścieżki rowerowej Barlinek-Pełczyce a za hulajnogi się wzięli żenada pl.

Przecież to firma niezależna. Ma z tego biznes to postawili hulajnogi.
+1

Guest

Ciągle źle... ciągle coś nie tak....
Najlepiej postawmy co skrzyżowanie krzyż z maryjeńką a co rondo pomnik smoleński.... i potem gońmy mpgk ze kwiaty co 10-tego nie wymienione....
Bo pada .. bo upał.. bo żabka TYLKO do 23...
A za komuny było lepiej...
Wstyd mi za was Barliniaki....
+2

Guest

Pomysł z hulajnogami w Barlinku całkowicie chybiony i nie odpowiedzialny ponieważ chodniki tam gdzie nie ma ścieżki rowerowej są przeznaczone dla pieszych aby to oni czuli się bezpieczni w poruszaniu się z miejsca na miejsce,a tym czasem kolizja z rozpędzoną hulajnogą która za plecami przechodniów mknie z zawrotną szybkością może skończyć się w szpitalu,Może teraz trzeba wprowadzić przepisy dla pieszych poruszających się po chodniku aby mieli oczy dookoła głowy i przy każdym nagłym skręcie sygnalizowali to wysuniętą ręką w prawo lub w lewo.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Już się zaczęło...
Dzisiaj około godziny 11 widziałem jak jedna z hulajnóg leży wywrócona na chodniku na ul. Górnej obok sklepu zoologicznego.
Młodzi biorą, jeżdżą i zostawiają gdzie chcą....

Ciekawe czy będzie to co w gorzowie - zsiadali, nie kończyli jazydd w apce, a potem zdziwko, bo nabiło 24h jazdy.
+11

Guest

Ja wprost przeciwnie. Widziałam dzisiaj w wielu młodych ludzi jeżdżących kulturalnie i prawidłowo na hulajnogach. Nikomu nie przeszkadzali a widać było że fajnie spędzają czas. A paru przygłupów wszędzie się znajdzie żeby nie wiem ilu policjantów postawić do ochrony .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.