niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (5)
ŚWIĘTO KOLORÓW W BARLINKU – ZAPROSZENIE

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza na „Festiwal Kolorów w Parku im. Emanuela Laskera”. 08 sierpnia (niedziela) - start godz. 10.00. Wydarzeniu, będą towarzyszyły liczne atrakcje dodatkowe.

 

REKLAMA

 

W programie:

  • 10.00 – 10.30  CrossFit z Justyną Potyrą
  • 11.15 – 12.00 Joga z Magdaleną Smorąg
  • 14.00 „JULiJAN – dzieciom” spektakl dla najmłodszych, wystawa grupy „W kręgu sztuki”
  • 15.00 – 19.00 Holi – święto kolorów (zabawa z najlepszymi DJ’ami, kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary, bazooki CO2, strefa foodtruck)
  • 15.00 – 19.00 Pianaparty oraz zabawy dla najmłodszych ze strażakami z OSP Mostkowo
  • 19.00 koncert zespołu „Wolter”

 

Serdecznie zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

Komentarze

Guest

Czemu nikt nie poinformował nas wszystkich, ze za farbę trzeba płacić! A gdzie te foodtracki? Czemu w Pelczycach udaje się cos zorganizować? Może warto zmienić kogoś na świeży umysł. Nie psujmy opinii o Barlinku!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież