Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
BARLINEK W TELEFONIE

Wzorem innych miast, również i nasze postanowiło iść z duchem czasu. Opracowana i uruchomiona została aplikacja mobilna !go Gmina Barlinek. Działa ona zarówno na systemie operacyjnym Android jak i iOS. Wystarczy ją pobrać z dedykowanego dla Państwa telefonu sklepu z aplikacjami.

 

REKLAMA

  

Dzięki !go Gmina Barlinek, w łatwy sposób będzie można skontaktować się z barlineckim Urzędem Miejskim, w tym władzami, radnymi i poszczególnymi referatami. W przejrzysty sposób przejrzeć wiadomości z terenu gminy, przeczytać prasę czy też zapoznać się z Budżetem Obywatelskim. Bardzo przydatną rzeczą jest możliwość zgłoszenia usterek, braku oświetlenia, dziur w drodze czy innych awarii. W zakładce Eco można przeczytać o dotacjach i ulgach w tym temacie. Jest też coś o jakości powietrza. Zachęcamy do jej pobrania.

 

Jacek Słomka

 

BARLINEK W TELEFONIE

 

Ruszyła aplikacja !go Gmina Barlinek

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 11 sierpnia 2021

 

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Jakie koszty utworzenia? Na jakiej zasadzie wybierano kto sie tym zajmie?

Aplikacja została przygotowana bezpłatnie.

Nie ma czegoś takiego jak "bezpłatne". Jeśli coś jest 'za darmo' to ty (czyt. my wszyscy) jesteś produktem.

Pozdrawiam.
A. L.

Guest

Cytuję Guest:
Jakie koszty utworzenia? Na jakiej zasadzie wybierano kto sie tym zajmie?

Kosztem będzie nasza prywatność, zajmie się tym agent Zuckerberg a wybierano go opierając się na zasadzie inwigilacji ;-)

Nie dalej niż tydzień temu pisałam, że wizyta w Urzędzie kończy się odesłaniem petenta/mieszkańca 'do Internetu'. No i proszę jaki "postęp" przez ten tydzień.

Pozdrawiam !go, ją, i ich wszystkich :)
A. L.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.