niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.7 1 1 1 1 1 Ocena 3.70 (10)
MOSTKOWO ZAPRASZA NA POŻEGNANIE LATA

Sołtys Mostkowa wraz z Rada Sołecką, Ochotniczą Strażą Pożarną w Mostkowie oraz mieszkańcami miejscowości, zapraszają 28 sierpnia na „Pożegnanie Lata 2021”. W programie liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 

REKLAMA

 

Uroczystość rozpocznie się mszą św. dziękczynną za zebrane plony, po której odbędzie się przekazanie jednostce OSP Mostkowo aktu włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Nie zabraknie dmuchanych zamków, gier i zabaw, wspólnego grillowania, występu zespołu „Sonata” a także wieczornej zabawy przy muzyce.

Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy.

 

Sołtys Mostkowa i Rada Sołecka - nadesłane 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.