Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (8)
SPRZĄTANIE JEZIORA BARLINECKIEGO

20 Drużyna Harcerska Lotna im. ppłk. W. Smrokowskiego z Myśliborza oraz Klub Żeglarski "Sztorm" Barlinek zapraszają na wspólne sprzątanie brzegu i dna Jeziora Barlineckiego. Spotykamy się w sobotę 4 września koło przystani w Barlinku (ulica Sportowa) o godzinie 10.00.

 

REKLAMA

 

W planach mamy posprzątanie dna jeziora (czym zajmą się nasi nurkowie) oraz uprzątnięcie brzegu ze śmieci. Chętnych do pomocy przy posprzątaniu linii brzegowej zapraszamy do przyłączenia się. Zapewniamy worki na śmieci oraz rękawiczki jednorazowe.

 

20  Drużyna Harcerska Lotna – nadesłane

 

SPRZĄTANIE JEZIORA BARLINECKIEGO

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież