pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
DŻEM SESSION DO RANA, TAM KRÓLOWAŁ BLUES...

Takich koncertów się nie zapomina! 30 sierpnia w Bowling Bar, odbył się koncert Michała Kielaka, Sebastiana Riedla i Dino. Pomimo tego, że pogoda była bardzo deszczowa, prawdziwi fani rockowego grania nie zawiedli.

 

REKLAMA

 

Podczas koncertu mogliśmy posłuchać zarówno autorskich kompozycji Sebastiana, jak i kompozycji jego ojca Ryszarda, zmarłego w 1994 roku legendarnego lidera grupy Dżem. Sebastian Riedel od roku 1993 jest frontmanem grupy Cree. Jest uznawany za jednego z najlepszych wokalistów i gitarzystów w naszym kraju. Razem z Sebastianem, na scenie zagrał Michał Kielak, wybitny muzyk grający na harmonijce. Współpracuje z wieloma zespołami i towarzyszy przy najlepszych projektach muzycznych. Jednak jego rodzimym zespołem jest Kasa Chorych. Charakterystyczny głos Sebastiana w połączeniu z brzmieniem gitary akustycznej i z wirtuozerską grą Michała na harmonijce, tworzą niesamowity klimat podczas każdego koncertu. W tym dniu wystąpił także specjalny gość z Chorwacji - Emanuel Majstrovic.

 

DŻEM SESSION DO RANA, TAM KRÓLOWAŁ BLUES...

 

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym koncert mógł się odbyć - GBS Barlinek, Autohandel Marcin Błaż, PGK Barlinek, Andrzej Bartosik, Zdzisław Klocek. Podziękowania dla BOK za bezinteresowną pomoc oraz dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji koncertu. Natomiast wyjątkowe podziękowania, kierujemy w stronę Jarka Bednarka.  

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej.

 

Bowling Bar - nadesłane

 

Video: Michał Banaś

  

 

Pin It

Komentarze

-1

redakcja

Cytuję Guest:
Szkoda ze informacja juz po koncercie a nie przed

To organizator imprezy decyduje o udostępnieniu zapowiedzi. Podobnie było w przypadku "I Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych" - nie otrzymaliśmy informacji.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.