pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 19 września 2021r.   imieniny: Alfons, Konstancja, Teodor
A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
NA BOCZNEJ NIE PARKUJ

Problem z zastawianiem remiz strażackich, znany jest chyba w całej Polsce. Podjazd pod samą remizę, a tym samym blokowanie wyjazdu wozu na akcję ratowniczą, to nie tylko brak wyobraźni ale czysta głupota. Jak powiedzieli nam barlineccy strażacy, takie sytuacje i u nas się zdarzały w ubiegłych latach. Na szczęście sporadycznie i nie doprowadziły do tragedii.

 

REKLAMA

   

Zastawianie remizy to jedna sprawa, drugą jest parkowanie przy Gminnym Centrum Ratownictwa. Wjeżdżając od strony ul. Leśnej w ul. Boczną, kierowcy ustawiają swoje pojazdy zarówno po prawej jak i po lewej stronie, co powoduje utrudnienia w wyjeździe Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego.

Dlatego też, z dniem 08 września postawiono tam znak B36. Od skrzyżowania z ul. Leśną, kończąc kilka metrów za wyjazdem z Centrum Ratownictwa, obowiązuje zakaz zatrzymywania pojazdów. Prosimy więc potraktować sprawę poważnie i nie ignorować zakazu. Po pierwsze, może to się skończyć mandatem i punktami karnymi, a po drugie, co jeśli przez naszą głupotę wóz strażacki bądź karetka nie dojadą na czas?

Nasi czytelnicy zwracają uwagę, że przestrzeganie znaku B36 w Barlinku to czysta abstrakcja, chociażby na ul. Szkolnej. Tam, samochody parkowane są po obu stronach, czasami w taki sposób, że większy samochód pod górę nie wjedzie.

 

M.Przybylska

 

NA BOCZNEJ NIE PARKUJ

 

 

Pin It

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Trzeba miejsca parkingowe zrobic tam na końcu jest przedszkole ,nie ma jak dzieci zawieść do przedszkola .Oczywiście w tym kraju łatwiej postawić zakaz !!! niz wybudować parking lub naprawić drogę taniej to wychodzi

Można też dziecko ~zaprowadzić ~do przedszkola, nie będzie problemu z parkowaniom. To małe miasteczko jest

Guest

Trzeba miejsca parkingowe zrobic tam na końcu jest przedszkole ,nie ma jak dzieci zawieść do przedszkola .Oczywiście w tym kraju łatwiej postawić zakaz !!! niz wybudować parking lub naprawić drogę taniej to wychodzi
+8

Guest

Na Okrężnej niektórzy ogrodzili sobie chodniki i nic się nie dzieje , Policja nic nie widzi , a parkowanie na całym chodniki to standerd.
+16

Guest

Na Górnej też tak stają, po obu stronach i na chodniku.Dzieci chodzą do szkoły to często idą ulicą, bo samochody zajmują cały chodnik.policja nieraz jeździ tamtędy, ale nigdy nikomu nie zwrócili uwagi. Ja sama chodzę z wózkiem ulicą. Znak był, żeby nie parkować po prawej stronie ,ale go wytrwali. Wiem co mówię, bo tam mieszkam
+15

Guest

"przestrzeganie znaku B36 w Barlinku to czysta abstrakcja, chociażby na ul. Szkolnej." - pełna zgoda. Jednak ul. Wodna a w szczególności przy SM"Piast" to już tragedia.
+17

Guest

I może pomoże ten znak bo na ulicy jeziornej jak molo tam jest taki znak a od 6do10 sztuk stoi to niech stoi a co aż nie miło słuchać siedząc na ławce jak ktoś jedzie i z auta słychać wulgarne słowa jest zakaz a ten k.... stoi i utrudnienia przejazd sobota niedziela to standard

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.