Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
''PIĘKNA I BESTIA'' NIEBAWEM W BARLINKU

Od kilku tygodni, trenują na deskach sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury. W styczniu, a dokładnie 14 stycznia, swoją premierę będzie miał spektakl taneczny „Piękna i bestia”. Całość przygotowywana jest przez trenerów i tancerzy Feeling Dance Group.

 

REKLAMA

   

Wydarzenie, które wspiera Barlinecki Ośrodek Kultury i Urząd Miejski w Barlinku, jak udało nam się dowiedzieć, robione jest z dużym rozmachem. Będą widowiskowe stroje, piękna muzyka i wzruszający spektakl. O szczegóły zapytaliśmy trenera FDG, Kamila Fabicha.

M. Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież