Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (8)
BĘDZIE OGRANICZENIE PRĘDKOŚCI

O drodze wojewódzkiej nr 151, prowadzącej z Barlinka do Gorzowa Wlkp. pisaliśmy niejednokrotnie. Najczęściej o wypadkach, jakie na niej miały miejsce. W komentarzach zwracano uwagę nie tylko na jej stan techniczny, który w kilku miejscach ma wiele do życzenia, ale także o nadmiernej prędkości, jaką rozwijają na niej niektórzy kierowcy.

 

REKLAMA

 

To ostanie może za jakiś czas ulec zmianie. Z informacji uzyskanej w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego wynika, że w woj. zachodniopomorskim w ciągu drogi wojewódzkiej nr 151, planuje się instalację urządzenia na odcinku: Łubianka – Brynka.

Wyłoniony w przetargu wykonawca, od dnia podpisania umowy, będzie miał 70 tygodni na montaż urządzeń. Będzie to odcinkowy pomiar prędkości.

 

Jacek Słomka   

 

 

Komentarze

+4

Guest

Ryk oburzenia, że na odcinku 10 km ktoś śmie postawić coś tam, do kontroli i egzekwowania podstawowych przepisów o ruchu drogowym. Jak coś takiego stawiali za Goleniowem na S3, to było to ok, ale na naszym torze wyścigowym, to już jest feeee. Jak tak można, jak można coś takiego? Dziadostwo, poruta i sromota dla pomysłodawców i wszelkich lizusów.
+6

Guest

Bardzo dobrze !!!! Karac i to tak żeby zabolalo, wariatow nie brakuje . Jadąc 50km /h w Moczkowie to cie wyprzedzają.Myśliborską wyprzedzają .Droga do Gorzowa to dla nie ktortch S3
Jak zaplaca to sie nauczą.bedzie bezpieczniej.
+7

Guest

Niestety, ale pewnie większość wypadków na tych zakrętach wynika z prędkości. Również wiele wypadków śmiertelnych.
Jeżdżę tą drogą kilka razy w tygodniu, i kilka kilometrów przejechane przepisowo nimi nie powinno robić różnicy.

Poza tym, gdyby policja stała z radarem w różnych miejscach, to każdy czułby jakiś respekt. A tak wiadomo, że trzeba uważać na Moczkowie, w Łubiance i ew. na krzyżówce z drogą Karsko - Okunie.

Popieram, jako kierowca, który często tam podróżuje razem z rodziną.
+7

Guest

Brak umiejętności + brak wyobrazni .nikt nikogo nie zmusza do jazdy z butem w podłodze .nie wszędzie są proste i ładne drogi ale to kierowca dostosowuje sie do warunkow . Na drodze do Gorzowa obowiązuje 90km /h przy tej predkosci bezpiecznie dojedziesz w jedna i druga strone .Moze taki pomiar nauczy młodych i wściekłych panowac nad nogą
-3

Guest

Czyli będzie działać na tych jadących do Gorzowa. Wszyscy jadący do Karska i Okuń nie będą ograniczani, brawo za wybiórczą skuteczność, ciekawe ile teraz będzie zdarzeń na zautomatyzowanej maszynce do zbierania funduszy? Poznamy statystyki po czasie funkcjonowania?
+12

piotrwojciak

Bardzo dobrze. Nie chodzi przecież o ochronę piratów drogowych, ale o ich ofiary - ich pasażerów, innych kierowców, pieszych.
-6

Guest

To nie jest marnowanie pieniędzy.Bardzo dobrze że będzie odcinkowy pomiar a to znaczy że będzie ograniczenie prędkości np.do 70 km/h i jak się go przekroczy na tym odcinku to niestety trzeba będzie zapłacić i to nie mało bo od nowego roku zostaną podniesione mandaty właśnie za przekroczenie prędkości.JESTEM ZA TAK.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież