BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)
PODGLĄDANIE CZAS ZACZĄĆ

Ruszył właśnie kolejny sezon Waszego ulubionego serialu! O czy mowa? O czymś co uspokaja dźwiękiem i obrazem, a wciąga jak niejeden „tasiemiec”. Do gniazda na 35-metrowej sośnie powróciły nasze barlineckie rybołowy.

 

REKLAMA

  

Wracają każdego roku, by właśnie w Puszczy Barlineckiej, wyprowadzić z gniazda swoje potomstwo. Ilu młodych rybołowów doczeka się ta dostojna para w tym roku? Czas pokaże. Zachęcamy do obserwacji.

Podglądanie życia tych wyjątkowych ptaków, nie byłoby możliwe gdyby nie „Ochrona rybołowa Pandion haliaetus na wybranych obszarach SPA Natura 2000 w Polsce”, współpracy Komitetu Ochrony Orłów i Nadleśnictwa Barlinek.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.