Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
1.5 1 1 1 1 1 Ocena 1.50 (2)
KONKURS PALM I PISANEK WIELKANOCNYCH - ZAPROSZENIE 

Gmina Nowogródek Pomorski, zaprasza na XIX Finał Konkursu Palm i Pisanek Wielkanocnych, który odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku w sali wiejskiej w Nowogródku Pomorskim.

 

REKLAMA

 

Czas umilą nam występy dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej z Karska i Nowogródka Pomorskiego. Dodatkowo, w tym dniu czekać na Państwa będzie wiele atrakcji, m.in. wystawa prac konkursowych, warsztaty rękodzielnicze, stoiska wystawiennicze, degustacja bab i potraw wielkanocnych.  

Serdecznie zapraszamy. 

 

Gmina Nowogródek Pomorski - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież