Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)
DACHOWANIE KOŁO WIEWIÓREK

20 kwietnia ok. godz. 17.00, na DW156 za miejscowością Wiewiórki, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu. Dachował tam samochód osobowy Opel Corsa. Poszkodowana została jedna osoba. Kierującą autem, zajęli się ratownicy.

 

REKLAMA

   

Droga Mostkowo – Barlinek, na czas pracy służb pozostawała zablokowana.

 

Kierująca samochodem prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, po czym zjechała na pobocze i dachowała. Została przebadana przez policjantów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Była trzeźwa. Najważniejsze, że nic poważnego jej się nie stało. - powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

Na miejsce zadysponowano jeden zastęp OSP Mostkowo, dwa z JRG w Myśliborzu, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję, która będzie wyjaśniała dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Mostkowo

 

Komentarze

-7

Guest

Powinni płacić za każdą akcje ze swojej kieszeni. Wtedy może coś nauczy. Oczywiście z ilorazem wypłaty.
Bóg dał wszystkim Dekalog, a nie tam określonym osobom.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież