Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
3.6333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.63 (30)
ZAMIESZKAJ NA OSIEDLU LEŚNYM W KRZYNCE

Dostępne na sprzedaż mieszkania o powierzchni 130m2 w budynkach jednorodzinnych czterolokalowych. Niesamowita lokalizacja w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni drzew, z dala od zgiełku miasta. Miejsce dla osób pragnących spokojnego, harmonijnego życia, ceniących ciszę i bliskość natury oraz aktywnie spędzających czas wolny. Te nowoczesne mieszkania to znakomite połączenie wysokiego standardu wykończenia i całkowitego wykorzystania powierzchni.

Na powierzchnię parteru składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym, toaleta, pralnia oraz pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym piętrze mieści się duża łazienka, dwie sypialnie oraz garderoba.

Do zagospodarowania jest również poddasze, które można wykorzystać jako dodatkowy pokój, siłownie czy też pokój zabaw dla dzieci. Dzięki dużym aluminiowym oknom wnętrza są jasne i doskonale doświetlone. Mieszkania są sprzedawane w standardzie deweloperskim na co się składa min. ogrzewanie podłogowe wraz z piecem i zasobnikiem, instalacja elektryczna, kanalizacja, tynki, sufity podwieszane.

Każde mieszkanie posiada duży ogród z tarasem do spokojnego wypoczynku na świeżym powietrzu lub organizacji spotkań z rodziną czy znajomymi. Ponadto do każdego mieszkania są przydzielone dwa miejsca parkingowe. Finalnie całe osiedle będzie ogrodzone, oświetlone i z własną elektryczną bramą wjazdową.

Po więcej informacji, a także rzuty poszczególnych pięter mieszkań zapraszamy na naszą stronę internetową Osiedle Leśne lub pod numer telefonu 574 743 021. Przykładowa wizualizacja kilku wykończonych pomieszczeń w naszych mieszkaniach poniżej: