Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 piątek 29 marca 2024r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
1.6153846153846 1 1 1 1 1 Ocena 1.62 (13)
PLAŻA MIEJSKA BĘDZIE DOPOSAŻONA

23 maja na Plaży Miejskiej, odbyło się spotkanie Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza oraz Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego. Tematem spotkania, było podpisanie umowy na wsparcie zakupu wyposażenia, które przyczyni się do poprawy komfortu rekreacji i wypoczynku na Plaży Miejskiej w Barlinku.

 

REKLAMA

Dzięki projektowi „Poprawa zagospodarowania turystycznego nad Jeziorem Barlineckim w Barlinku, poprzez doposażenie infrastruktury kąpieliska miejskiego w Barlinku w roku 2022” już w tym roku, zakupione zostanie - 10 kompletów stołów i ław drewnianych, 10 kompletów 3-częściowych leżaków drewnianych ze stolikiem, 10 szt. parasoli składanych. 

Wspomniane meble biesiadne, będą udostępniane plażowiczom. Koszt tego zadania to 58 000,00 zł, z czego dofinansowanie wyniesie 40 296,27 zł.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+7

Guest

Zaczyna się serwowanie kiełbachy wyborczej. Stoły , krzesła , parasole na plażach to jest standard. No , ale można to opchnąć plebsowi jako wielki sukces. Szanowna władzo , róbcie swoje bez zbędnego wychwalania się. Jak wasze działanie będzie przyjazne dla dla nas mieszkańców Barlinka i okolic , to bez chwalenia się , my to zauważymy i docenimy.
+6

Guest

Akurat w WC to dawno nie byles. Jak juz krytykujemy to szczerze. Lazienki sa po remoncie czysto i schludnie.a z zakupami no to wałek wiadomo
Wspomnienia paskudnych toalet są z ostatniego sezonu letniego .Skoro wyremontowano to dobrze ,bo po sezonie na plażę nie chodzę więc skąd można widzieć a zdjęć z otwarcia na portalu nie było :lol:

Guest

Cytuję Guest:
Sukces - no różne rzeczy już widziałem ale to , że w XXI wieku powodem do zdjęć i szczęścia włodarza miasta jest zakup stołów drewnianych , 10 leżaków i 10 parasoli wprawił mnie w dobry humor od rana.
Taka poprawa infrastruktury musi cieszyć tylko czekać na kolejki na plażę.
Moja propozycja aby teraz zakupić z 5 kajaków i co tydzień jeden szumnie wodować - oddawać do użytkowania oczywiście ze zdjęciami .

To sprawdź jakie teraz są ceny. Wszystko jest drogie. Widać, że wszystko na plaży robione jest etapami. Gdyby chcieć to zrobić za jednym zamachem to kasy by nie starczyło.Widzę, że do tematu podchodzisz politycznie. Ja bardziej jako przyszły użytkownik. I cieszy mnie wszystko co w mieście jest robione szczególnie teraz gdy czasy są ciężkie. Jestem pewien, że pierwszy zasiądziesz w cieniu pod nowym parasolem, tylko się do tego nie przyznasz bo będzie ci wstyd. Ja na miejscu Burmistrza też bym się cieszył skoro ktoś dawałby mi większość pieniędzy na zakup tych rzeczy. Ale tobie to ciężko zrozumieć. Lepiej kąsać i wylewać jad. Idąc twoim tropem myślenia to lepiej tego nie robić bo po co? Lepiej niech Myślibórz, Pyrzyce czy Pełczyce skorzystają. Brak słów.
Moja rada - siedź dalej przed komputerem, rwij włosy z głowy i nadal pluj jadem :D :D
+1

Guest

Cytuję Guest:
Wszystko fajnie, tylko mogli by jeszcze odnowić WC i przebieralnie na plaży. I ta cena z kosmosu za te parę rzeczy

Akurat w WC to dawno nie byles. Jak juz krytykujemy to szczerze. Lazienki sa po remoncie czysto i schludnie.a z zakupami no to wałek wiadomo
+24

Guest

Sukces - no różne rzeczy już widziałem ale to , że w XXI wieku powodem do zdjęć i szczęścia włodarza miasta jest zakup stołów drewnianych , 10 leżaków i 10 parasoli wprawił mnie w dobry humor od rana.
Taka poprawa infrastruktury musi cieszyć tylko czekać na kolejki na plażę.
Moja propozycja aby teraz zakupić z 5 kajaków i co tydzień jeden szumnie wodować - oddawać do użytkowania oczywiście ze zdjęciami .
+25

Guest

Te sumy z tych przetargow to sa rozbrajajace. Wiadomo ze to musi jakis znajomek kase przytulic. To jest taka niegospodarnosc i marnotrawienie naszych pieniedzy. U stolarzy taki stol goralski biesiadny masywny z lawkami kosztuje ok.1500zl to nie moze Mpgk zamowic na fakture 40 takich konkretnych stolow i to jeszcze cene wynegocjowac ?
Symbolem tych inwestycji gminnych na miliony jest te obrzeze drewniane w parku kolo cmentarza i lampy plastikowe. Tandeta aby komus dac zarobic i kase wyprowadzic. Plac zabaw za kilka milionow - wywrotka piasku i trzy hustawki .
Brak informacji gdzie przetarg na te lawki i stoly. Cichutko jak zwykle
-7

Guest

Cytuję Guest:
SUPER :), DZIĘKOWAĆ ,LUDZIE NICZEGO NIE POTRAFICIE DOCENIĆ

DZIĘKUJEMY :D Widziałeś/aś może w jakim stanie są toalety na tej plaży ? :oops: :-x

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież