Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Spacer do Płonna
Po udanym spacerku do Leśniczówki Barlinek w najbliższą sobotę planujemy marsz do Płonna, trasa prowadzi czarnym  szlakiem nordic walking. Na miejscu spotkanie przy ognisku z Sołtysem Płonna, herbatka w bibliotece oraz zwiedzanie kościoła, który został zakwalifikowany do trasy "Zakony i kościoły pojezierza".

Trasa ta obejmuje koscioły i zakony w 9 gminach, które działaja w Stowarzyszeniu "Lider Poezierza".

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie w Leśniczówce Barlinek! Państwo Michałek opowiedzieli historie leśniczówki i przedstawili ciekawostki przyrodnicze okolic. Pani Leśniczyna poczęstowała wszystkich pysznym chlebem własnego wypieku z domowym smalcuszkiem oraz ciepłą herbatką. Cała grupa rozgrzała się przy ognisku i z wigorem pomaszerowała uroczymi wąwozami na Górny Taras.  

REKLAMA

Gorąco zapraszam na spcerek do Płonna ok. 10 km w obie strony razem. Spotkanie grupy przy CIT Barlinek ul. Paderewskiego 7, godz. 10.00sobota 24. stycznia.

Prosimy wziąć ze sobą prowiant na ognisko, będzie możliwość upieczenia kiełbaski. Proszę również zaopatrzyć się w wygodne obuwie z "antypoślizgową podeszwą", w celu uniknięcia niekontrolowanych upadków.

Nie daj się "szarym dniom" bądź aktywny!!!

Kasia Mielcarek BOK-CIT Barlinek tel. 0-95 7462-874  

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/nw1/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież