Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (7)
BARTEK ZMARZLIK ODCHODZI ZE STALI GORZÓW

Po 11 latach w Stali Gorzów, najlepszy żużlowiec drużyny – Bartosz Zmarzlik odchodzi z zespołu. Taką informację, możemy przeczytać na oficjalnym profilu sportowca na fb. Tym oświadczeniem, ukrócił więc spekulacje, które od kilku dni krążą w sieci. Przypomnijmy, że wspólnie ze Stalą, Bartek zdobył 8 medali w lidze. Kontrakt tego żużlowca ze Stalą Gorzów, obowiązuje do końca października 2022 roku i jak zapewnia zawodnik, wypełni go do końca z największą starannością i profesjonalizmem.

 

REKLAMA

  

„Wiem, że na pewno wielu z Was w tej chwili jest mocno zszokowanych i targają Wami różne emocje, ale... Nie odchodzę dla pieniędzy. One nigdy nie były najważniejsze w moim życiu. Po tylu wspaniałych latach, w których z dumą nosiłem i noszę nadal żółto-niebieskie barwy, poczułem, że doszedłem do ściany i aby móc iść dalej, osiągać jeszcze więcej, coś muszę zmienić. Kilka osób w komentarzach podawało argument, że na pewno powiem, że muszę się rozwijać i nikogo to nie przekona. Mam nadzieję, że będzie inaczej. Każdy człowiek potrzebuje co jakiś czas kolejnych bodźców, aby iść dalej. Stojąc w miejscu, cofamy się, a ja nie chcę się cofać. Chcę spróbować czegoś innego, chcę mieć poczucie, że zrobiłem w życiu wystarczająco dużo, by nie zawieść samego siebie. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować za wszystko Zarządowi oraz Sztabowi szkoleniowemu Stali Gorzów…

 

Naturalnie, równie mocno chcę podziękować Wam, Kibicom za wszystkie wiadomości, które pisaliście do mnie w ostatnim czasie. Wbrew niektórym opiniom, czytam je dość dokładnie i wielokrotnie jestem nimi poruszony. Startować dla Was to niezwykła duma i zaszczyt. Jestem dozgonnie wdzięczny za Wasz doping, za wiarę, za miliony zdjęć i uśmiechów, dzięki którym robiło się po prostu cieplej na sercu. Może to oklepane, ale... nie mówię żegnam, lecz do zobaczenia.”

 

M.Przybylska

Zdjęcie główne: Dawid Lis

 

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice, Od kilkunastu dni w mediach możecie przeczytać sporo plotek na temat mojej...

Opublikowany przez Bartosza Zmarzlika #95 Poniedziałek, 25 lipca 2022

 

Komentarze

+6

Guest

Smutne bardzo. W wywiadach opowiadał, że nie odejdzie dopóki w Stali będzie szanowany i chciany a tu o. I to tłumaczenie że to dla rowzwiju a nie pieniędzy. W Gorzowie miał wszystko co potrzebne do rozwoju.
+12

Guest

Cytuję Guest:
A niech mu się wiedzie. Życzę panu Bartkowi sukcesów. I tak zawsze będziemy się nim chwalić i będziemy dumni, że to nasz swojak, obojętnie, gdzie go koła poniosą.

Ciekawe czy jak ten twój swojak zacznie odbierać punkty Stali z jakimś motorem Lublin to czy wtedy też będziesz taki dumny.
+4

Guest

A niech mu się wiedzie. Życzę panu Bartkowi sukcesów. I tak zawsze będziemy się nim chwalić i będziemy dumni, że to nasz swojak, obojętnie, gdzie go koła poniosą.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież