Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
2.125 1 1 1 1 1 Ocena 2.13 (8)
Już sześć Pań z Barlinka zaufało nam i wyjechało do pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech – praca opiekunki

Myślisz o zmianie pracy? Jesteś osobą empatyczną, kochającą kontakt z drugim człowiekiem, lubisz pomagać innym? Być może praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest właśnie dla Ciebie. Rozpoczęcie kariery w tym zawodzie daje wiele możliwości. Przyglądając aktualne oferty pracy dla opiekunek pracujących za granicą na pewno natkniesz się na wiele różnych ogłoszeń. Jednak pamiętaj, że pewne i legalne zatrudnienie otrzymasz dzięki profesjonalnej firmie pośredniczącej takiej jak Sensis Care.

 

Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych? Sensis Care pomoże Ci w znalezieniu stabilnego zatrudnienia

Dlaczego działamy w branży opiekuńczej? Bo priorytetem jest dla nas człowiek. Chcemy zapewnić godną pracę na bardzo dobrych warunkach, a tym samym zapewnić świetną opiekę seniorom. Oferowane przez nas zlecenia to praca u rodzin, z którymi współpracujemy od lat. Niemieckie rodziny poszukujące opiekunki dla seniora są z nami w dobrych relacjach, dlatego zawsze jesteśmy w stanie wypracować warunki, które będą zadowalające dla obu stron.

Zapewniamy naszym Opiekunkom i Opiekunom atrakcyjne wynagrodzenie nawet 1900€, przejrzystą umowę i jasne warunki pracy, oferty dopasowane indywidualnie do możliwości i oczekiwań Opiekunki, zorganizowany i opłacony transport, legalny wyjazd z kartą Ekuz, dodatkowe prywatne ubezpieczenie z Warta Travel, ubezpieczenie zdrowotne przez cały czas trwania umowy, długość zlecenia dopasowaną do dyspozycyjności Opiekunki, sprawdzone zlecenia, możliwość kontaktu z Opiekunką, która jest już na miejscu, wsparcie koordynatorów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także pomoc prawną w sporach z komornikami.

Opieka jest wymagającą pracą, ale może być bardzo satysfakcjonująca. Jeśli jesteś zainteresowana podjęciem pracy jako opiekunka osób starszych, Niemcy mają wiele do zaoferowania.

 

Wsparcie 24h 7 dni w tygodniu – koordynator zawsze do dyspozycji

Koordynatorki Sensis Care są dla Ciebie dostępne przez  24 godziny i 7 dni w tygodniu! Naszym celem jest, aby każda Opiekunka z nami współpracująca czuła nasze wsparcie. Możesz zgłosić się do nas z każdym problemem, w każdej chwili.

Nigdy nie pozostajesz sama z kłopotem! Także w przypadku, jeśli w wyniku różnych zdarzeń losowych musisz wrócić do kraju. W trybie natychmiastowym powiadomimy rodzinę seniora, zorganizujemy przejazd i nową opiekunkę jako zastępstwo.

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować – agencja opiekunek osób starszych Sensis Care

Jasne zasady współpracy

Decydując się na współpracę z Sensis Care, masz gwarancję jasności i stabilnego zatrudnienia. Wszelkie formalności są omawiane tuż przed rozpoczęciem danego zlecenia, a wszystkie ustalenia znajdą się w umowie. Dla nas bardzo istotne jest, aby każda osoba, która chce pracować jako opiekunka osoby starszej za granicą, dokładnie wiedziała, jakie ma obowiązki, przywileje i możliwości. W umowie zawarta jest także dokładna wysokość wynagrodzenia, czas pracy i wszelkie ważne informacje dla pracownika.

Legalność zatrudnienia

Ofert pracy dla opiekunek w Niemczech można znaleźć naprawdę wiele. Jednak czy warto ryzykować swoim bezpieczeństwem? Z renomowaną agencją każdy z zatrudnionych opiekunów osób starszych ma zapewnione legalne i bezpieczne zatrudnienie. Po naszej stronie jest organizacja wyjazdu i załatwienie wszelkich formalności związanymi z wyjazdem za granicę. Ponadto legalność zatrudnienia to podpisana umowa i zero niespodzianek.

Wysokie zarobki – opieka Niemcy

Praca z SensisCare to gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia, które zostaje jasno określone w umowie; Jeśli szukasz bezpiecznej pracy, w której wiesz dokładnie, ile pieniędzy zarobisz każdego miesiąca, to Sensis Care jest właściwym wyborem dla Ciebie!

Zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze wzrasta. Praca opiekunki osób starszych w Niemczech to świetna okazja do rozpoczęcia nowej drogi zawodowej. Czekają na Ciebie wysokie zarobki i satysfakcjonująca praca, która zmienia ludzkie życie na lepsze. Możesz nawet wyjechać na parę miesięcy, podreperować domowy budżet i sprawdzić, czy ta praca jest dla Ciebie.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą oferującą pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych nad osobami starszymi sensiscare.com