Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
BARLINECKI WERNISAŻ - MUZEUM ZAPRASZA

BOK - Muzeum Regionalne w Barlinku zaprasza na "Barlinecki wernisaż", czyli wystawę artystów amatorów. 11 sierpnia (czwartek) godz. 17.00, Muzeum Regionalne ul. Niepodległości 17.

 

REKLAMA

 

Na wystawie będą mogli Państwo obejrzeć prace ponad dwudziestu artystów, nie tylko z Barlinka ale też z Choszczna, województwa śląskiego i lubuskiego. Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny. 

 

BOK - nadesłane

  

 

Komentarze

+6

Guest

burmistrz i radni oczywiście nic nie czują i nic nie da się zrobić.... a przed wyborami będą obiecywać i się uśmiechać do każdego.
+5

Guest

Cytuję Guest:
artyści pouciekają jak doleci do nich smród jaki właśnie od poniedziałku mamy na górnym tarasie.

Wczoraj i na 1Maja czuć było.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież