BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4.375 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (8)
ZABRAKŁO NA WYPŁATY

Następująca wiadomość dotarła do naszej redakcji. „Mam prośbę w imieniu pracowników barlineckiego szpitala. Części pracowników nie dostała wypłat. Czy może ktoś z redakcji może poruszyć ten temat i nagłośnić sprawę jak to jest elita wypłaca sobie wypłaty prezes itp. a dla tych co wiążą koniec z końcem nie ma pieniędzy, czemu prezes nie zrezygnuje z swojej wypłaty tylko zabiera tym najmniej zarabiających.

 

REKLAMA

 

Jak to prezes powiedział "może w następnym miesiącu będą"? To co wypłaty dla wybranych, a ty czekaj nie wiadomo ile na swoje pieniądze? Nas, jako pracowników szpitala nie obchodzi, że szpital jest zadłużony.  To nie przez nas, tylko przez złe zarządzanie prezesa i zarządu. Może, jak poruszycie  ten temat to coś się zmieni? Z tego co mi na chwilę obecną wiadomo to cześć sprzątaczek, opiekunek medycznych, kierowców karetki, kilka pielęgniarek i na pewno ktoś jeszcze, nie dostał pieniędzy. Ludzie mają opłaty. Ciekawe gdzie się podziały nasze pieniądze? Przecież one są z budżetu państwa przekazywane...”

Zapytaliśmy prezesa Szpitala Barlinek sp. z o.o. Marka Stankiewicza, czy prawdą jest, że cześć jego pracowników nie otrzymała wynagrodzeń? Ten potwierdził, że jest to prawdą. Jak nam wyjaśnił, wypłat nie dostały osoby zatrudnione na umowach zleceniach. Pozostali pracownicy (na umowach o pracę), wynagrodzenia dostali. Osoby, które pieniędzy nie dostały, mają je otrzymać w przyszłym tygodniu. Opóźnia w wypłatach spowodowane są zajęciami komorniczymi. 

 

Jacek Słomka  

 

Komentarze

+10

Guest

Czy to prezes szpitala, czy kierownik szpitala, czy to burmistrz, czy wojewoda, czy starosta to oni zajmują kierownicze stanowiska w naszym regionie i oni są kapitanami wszystkiego tego co się dzieje tutaj w Barlinku. Jako kapitanowie to oni ostatni opuszczają topiący się statek i dbają o bezpieczeństwo pasażerów i załogi. Nie może być tak, w normalnie funkcjonującym mieście, ze pracownicy nie dostali wynagrodzenia na czas, a kierownicy pensje zgarnęli. Prezes szpitala, czy kierownik szpitala musi wynagrodzić najpierw pracownikow a potem dostać swoje wynagrodzenie; jak nie starcza dla pracownikow to on nie może dostać wynagrodzenia. Takie są prawa funkcjonowania zdrowego biznesu.
+10

Guest

Poza prezesem i zarządem to szeregowych pracowników nie powinny interesować zaległości szpitala, najpierw oni dostają wypłaty a skoro brakuje pieniędzy na wypłaty to zarząd i prezes nie powinni otrzymać wynagrodzeni za złe zarządzanie, proste
+4

Guest

Poraszka z tym szpitalem co to za szpital nie ma ani oddziału dziecięcego ani nic dno totalne wolę jechać na Gorzów lub Szczecin i z dzieckiem i z sobą
+5

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Niewypłacenie poborów z umowy o pracę, podlega ściganiu. Gorzej z umowami-zlecenie. Te mogą olewać

A może ktoś przypomni kto wprowadził w życie te nieszczęsne "umowy zlecenia" ??? :lol: Bo ludziska to krótką pamięć mają.

Ten typ umowy został wprowadzony w 1966. Nie szukaj na siłę winy poprzednich rzadów. Znajdź winę obecnego.
+9

Guest

Jak będziesz potrzebował pomocy ,jedź gdzie chcesz ,pamiętaj że starsi ludzie nie mają możliwości jechać gdzie indziej wolą na swoim.zreszta,nie masz pojęcia o pracy w szpitalu .A na sorze w kolejce nie stałeś 8 godzin na przyjęcie obyś był zdrowy
+11

Guest

Cytuję Guest:
Niestety tylko Ci biedni pacjenci na tym ucierpią. Personel poucieka do ościennych szpitali gdzie płacą regularnie i na czas. A Pan Prezes i tak w lutym na emeryturkę. A Pan Starosta ma wizję budować nowy szpital w Mysliborzu....

Pacjenci? W tym szpitalu i tak juz nic praktycznie nie działa. Nie ma na co leżeć i nawet lepiej
-7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Jaka praca taka płaca

Będziesz potrzebował pomocy i podcierania tyłka. Powinni Tobie powiedzieć. Sam się opatrz i wytrzyj sobie 4litery

Jak będę potrzebował pomocy to i tak pojadę do Poznania czy innego Wrocławia bo tutaj i tak jej nie otrzymam.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.