Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
EKSPLOZJA NA MOCZKOWIE

Do groźnego wybuchu doszło 15 października w Moczkowie. W godzinach popołudniowych w jednym z domów eksplodował piec. Wstępnych jak na razie informacji w tej sprawie udzielił nam Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński.

 

REKLAMA

  

„Na chwilę obecną wiemy, że doszło do eksplozji pieca. Jedna osoba została poszkodowana i zabrana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Obecnie trwa oddymianie domu. Więcej informacji podamy później, po zakończeniu działań na miejscu zdarzenia.”

Ze względu na lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego była zablokowana. Na miejsce zadysponowano OSP Barlinek, OSP Rychnów, JRG Myślibórz, LPR oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

Aktualizacja godz. 19.44

 

15 października o godz. 14.29 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o eksplozji w piecu centralnego ogrzewania w jednym z domów w miejscowości Moczkowo. W momencie dojazdu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów ochrony przeciwpożarowej, poszkodowana osoba była już pod opieką ratowników medycznych. Poparzonego mężczyznę, przetransportowano LPR do szpitala. W chwili wybuchu, w pomieszczeniu znajdowała się jeszcze jedna osoba, ale opuściła dom o własnych siłach. Nic poważnego jej się nie stało. W wyniku eksplozji doszło też do pożaru, który został szybko opanowany. Budynek został oddymiony.” - dodał Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież