Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (6)
TRZEBA PÓJŚĆ PO PROŚBIE?

Od miesięcy nie daje się normalnie przejechać fragmentem ulicy Długiej, od targowiska w stronę ul. Okrężnej i Gorzowskiej. Coraz większe dziury sprawiają, że przejazd tym fragmentem ulicy miejskiej staje się tym, czym jazda czołgiem po poligonie.

 

REKLAMA

 

Tyle tylko, że czołg trudniej jest uszkodzić, a samochód nie. Po raz kolejny o interwencję poprosili nas m.in. właściciele zlokalizowanych tam garaży, jak i mieszkańcy ulic, do której ul. Długa prowadzi. Pytają nas, czy zawsze muszą chodzić „po prośbie”, żeby dziury zasypać? Czy nikt z urzędników nie widzi, w jakim stanie technicznym jest wspominana ulica? Chyba, że już trzeba czekać na druga część obwodnicy, a tym samym nikt już dziurami nie będzie się zajmował. Tyle tylko, że może to potrwać kilka lat.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+10

Guest

Cytuję Guest:
Ludzie to dlatego że to ostatnia polna droga w naszym ponoć od 1278 roku mieście. Ha ha !

W gminie Barlinek mamy wiecej takich perełek nie remontowanych od lat ale na fontanny i inną betonozę stać gminę a raczej nas podatników!
+12

Guest

To nie jest okręg pana Stanisławskiego? Mieszka nieopodal. Po prawej stronie strony widać jego twarz. Można mu zadać pytanie. Niech się ustosunkuje do problemów swojego okręgu.
+24

Guest

Tej drogi tak DŁUGO nie zrobią jak DŁUGO będą się zastanawiać nad przebiegiem drugiej części pseudoobwodnicy Barlinka - mamy czas do wyborów ... tylko których ...
+20

Guest

Te dziury tam to co chwila są.. co połatają dwa dni i to samo... tragedia kostkę idzie skręcić a tym bardziej że tam lampy nie palą i nic nie widać... dramat ,a nasza władza ma to wszystko w dużej D.... .
-11

Guest

Nie ma się co tak burmuszyć. Niedługo będzie przebiegać tędy dalszy ciąg naszej "obwodnicy"

"Hej młody Junaku
Smutek zwalcz i strach
Przecież na tym piachu już za kilka lat
Przebiegnie być może
Jasna długa prosta
Szeroka jak morze Trasa Łazienkowska
I z brzegiem zepnie drugi brzeg
Na którym twój ojciec legł"
+27

Guest

Nie droga a bezdroże te wygląda tak odkąd pamiętam, przypomina bardziej poligon wojskowy.
Co roku zwożona jest hałda szlaki a następnie każda dziurka posypywana, udeptana nogą i jest "SUPER" do pierwszego deszczu.
Jak to mówią - jaki pan taki kram.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież