Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
1.5714285714286 1 1 1 1 1 Ocena 1.57 (14)
SKATEPARK BĘDZIE, ALE PÓŹNIEJ

Po raz kolejny, przekładany jest termin oddania do użytku skateparku, który w pierwszej wersji miał zostać otwarty we wrześniu 2022r. Później, ten termin przełożono na koniec roku, a teraz znowu przyjdzie nam czekać co najmniej dwa miesiące.

 

REKLAMA

 

Zapytaliśmy w barlineckim Ratuszu, kiedy więc możemy spodziewać się otwarcia tak długo wyczekiwanego przez dzieci i młodzież miejsca.

 

"…informuję, że inwestycja nadal nie została zakończona. 29.12.2022r. podpisana została umowa z Wykonawcą na wykonanie i zainstalowanie barier na obiekcie skateparku w terminie do 12 marca 2023r. Po tym terminie nastąpi procedura odbiorowa dopuszczająca obiekt do użytkowania."

 

Mamy więc nadzieję, że w marcu będziemy mieli dla Państwa bardziej optymistyczne wiadomości dotyczące otwarcia skateparku.

Przypomnijmy, że budowa obiektu, to projekt, który zwyciężył Państwa głosami do realizacji z Barlineckiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie odbyło się w 2020r. Wówczas projekt miał kosztować 300 tys. zł, bo tyle było przeznaczone na ten cel w budżecie. Ostatecznie, ten koszt według informacji z października, to 773 tys. zł brutto.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

+2

Guest

Te inwestycyjne gminne wpadki to norma ,a w Pelczycach zrobili dobrze i w terminie. Może warto aby zarząd na czele z Burmistrzem pojechali się podszkolić do sąsiadów. W Barlinku tylko podatki podnoszą przed terminem
+14

Guest

Cytuję Guest:
Jest już tyle nowych miejsc do ćpania i picia piwska.
Jeszcze jedna kuźnia Raciborska powstanie?

Mówisz o swoim domu?
+9

Guest

to jakieś ściemnianie baranka - o barierkach było słychać chyba we wrześniu, że trzeba, że bezpieczeństwo, że będą latać nad polami.... To ileż to czasu trzeba, aby zaprojektować i wykonać kilka poręczy i jeszcze je zamocować? Ktoś tu ściemnia i specjalnie przedłuża. Chyba lata czeka
+10

Guest

Skatepart z tego co się orientuję to pieniążki były z budżetu obywatelskiego, może ktoś przypomni z którego roku i ile potrzebuje ta wspaniała Gmina na realizację tak prostej inwestycji,

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież