Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.1818181818182 1 1 1 1 1 Ocena 3.18 (11)
WSPÓLNE MORSOWANIE

Barlineckie Morsy i Klub Morsów Eskimo zapraszają na wspólne morsowanie w najbliższą niedzielę o godz. 12:00. Spotykamy się na "dzikiej plaży" przy drodze do Ośrodka Wypoczynkowego "Janowo".

 

REKLAMA

  

Morsowanie to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do poprawy zdrowia i wzmocnienia odporności. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do nas i czerpania korzyści z tej niezwykłej aktywności!

 

Barlineckie Morsy - nadesłane

Foto: Klub Morsów Eskimo 

 

Niedzielny wyjazd Eskimo nad jezioro Barlineckie 😊

Opublikowany przez Klub Morsów Eskimo Poniedziałek, 9 stycznia 2023

 

Komentarze

+1

Guest

Gratulacje i podziw , ale jak powiedział jeden z zagranicznych morsów nie może zrozumieć dlaczego w Polsce unoszone są ręce na głowę powyżej wody , bo powinno się zanurzać do głowy. ????

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież