Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
REGULAMIN SKATEPARKU PRZYJĘTY

Podczas LX Sesji Rady Miejskiej Barlinka, która odbyła się 23 lutego, jednym z punktów obrad było głosowanie nad projektem uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu korzystania ze skateparku zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Barlinku.

 

REKLAMA

  

22 lutego, Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński wniósł autopoprawkę do projektu. Po analizie wniosków Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności i Komisji Finansowo - Budżetowej oraz Planowania Gospodarczego, z regulaminu usunięty został punkt 3, dotyczący godzin otwarcia, w punkcie 10 wyrzucono podpunkt mówiący o zakazie przebywania na terenie obiektu po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających, a także z tego samego punktu w podpunkcie 2, usunięto treść „wnoszenia opakowań szklanych i metalowych”. 

Regulamin wraz z wniesionymi już autopoprawkami, został poddany pod głosowanie imienne. W głosowaniu, wzięło udział 11 radnych. Wszyscy radni byli na TAK, więc mówiąc krótko, regulamin został przyjęty jednogłośnie. Zapraszamy naszych Czytelników do zapoznania się z treścią regulaminu, a dla przypomnienia tylko dodamy, że inwestycja nadal nie została zakończona. 29.12.2022r. podpisana została umowa z Wykonawcą na wykonanie i zainstalowanie barier na obiekcie skateparku w terminie do 12 marca 2023r. Po tym terminie nastąpi procedura odbiorowa dopuszczająca obiekt do użytkowania.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Guest

Kto odpowiada za tak wielką zwłokę z zakończeniem inwestycji. Wiosna już...!!!! Ktoś deklarował 12 marca jako termin ostateczny? I co zostało z dymu? Kiedy wreszcie uszczęśliwicie radnego? I dzieci? I młodzież? Kiedy?????
-1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Ta zabawka powinna być zlikwidowana. U mnie nie ma tego. Przecież tam tyle wypadków będzie jak to na takiej zabawce aż strach pomyśleć. Moja żona też mówi że u niej to nie ma by to było legalne


no tak, najlepiej wszystko zlikwidujmy bo przecież wszędzie może zdarzyć się jakiś wypadek co nie? ciekawe myślenie... skatepark jest po to żeby dzieciaki mogły się wyszaleć no chyba że wolisz żeby jeździły pod czyimś blokiem

Przecież napisałem że u mnie nie ma tego.
+3

Guest

Cytuję Guest:
Ta zabawka powinna być zlikwidowana. U mnie nie ma tego. Przecież tam tyle wypadków będzie jak to na takiej zabawce aż strach pomyśleć. Moja żona też mówi że u niej to nie ma by to było legalne


no tak, najlepiej wszystko zlikwidujmy bo przecież wszędzie może zdarzyć się jakiś wypadek co nie? ciekawe myślenie... skatepark jest po to żeby dzieciaki mogły się wyszaleć no chyba że wolisz żeby jeździły pod czyimś blokiem
-4

Guest

Ta zabawka powinna być zlikwidowana. U mnie nie ma tego. Przecież tam tyle wypadków będzie jak to na takiej zabawce aż strach pomyśleć. Moja żona też mówi że u niej to nie ma by to było legalne
-5

Guest

Ale ja nie siedzę na stołku , chodzę z psem i widzę co robią młodzi ludzie .Strach zwrócić uwagę.Lepiej głowę odwrócić w drugą stronę ,bo lecą takie wiąchy,że uszy więdną,tyle.
+6

Guest

Cytuję Guest:
A cały jeszcze stoi ,czy już zdążyli zniszczyć,bo w naszym mieście co by nie zrobili to i tak jest zniszczone.Czesto przejeżdżam przez Pełczyce,tam jest nawet czyściej niż w naszym mieście ,i stoi w całości,wstyd młodzi ludzie , żeby Wam nie zależało na tym jak wygląda Wasze miasto.

To się rusz z fotela i zobacz czy stoi. Siedząc z tyłkiem w fotelu i pisząc głupie komentarze nic nie zmienisz.
+3

Guest

Cytuję Guest:
Czyli na terenie skateparku można robić wszystko co komu się podoba niezaleznie od pory doby. Brawo radni, dziękujemy!

No tak. Wraz z morderstwami i gwałtami. Co za ludzie.
-3

Guest

Obiekt mieści się na terenie szkoły!
Czyli można być pod wpływem używek Brawo.
Służby nie będą reagować na wulgarne i nie obyczajowe zachowania .
Dzieci niech sobie patrzą i słuchają.
Mistrzostwo .
+2

Guest

A cały jeszcze stoi ,czy już zdążyli zniszczyć,bo w naszym mieście co by nie zrobili to i tak jest zniszczone.Czesto przejeżdżam przez Pełczyce,tam jest nawet czyściej niż w naszym mieście ,i stoi w całości,wstyd młodzi ludzie , żeby Wam nie zależało na tym jak wygląda Wasze miasto.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież