Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 3.86 (7)
LABORATORIUM DIAGNOSTYKA JUŻ W BARLINKU!

Drodzy Mieszkańcy gminy Barlinek. Miło nam Państwa poinformować, że otwarty został właśnie punkt pobrań Laboratorium Medyczne „Diagnostyka”. Znajdziecie nas Państwo przy ul. Gorzowskiej 69.

Jesteśmy jedną z największych laboratoriów medycznych w Polsce, a otwarcie punktu w Barlinku, to kolejny krok na drodze do rozwoju i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów. Na rynku medycznym działamy już od 1998 roku, a dziś możemy się pochwalić przede wszystkim Państwa zaufaniem oraz wysoką jakością usług.

Punkt w Barlinku, czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 07.00 – 13.00. Materiały do badań pobieramy do godz. 12.00. Badania, możesz wykonać u nas zarówno prywatnie jak i ze skierowaniem NFZ. Punkt jest też przyjazny dla kobiet w ciąży, które przyjmujemy bez konieczności oczekiwania w kolejce. Po wyniki, nie musisz przychodzić osobiście. Znajdziesz je na naszej stronie. Dodatkowo przed naszym punktem, zlokalizowany jest dogodny parking.

Tylko teraz, do końca maja 2023, każdy z Państwa, kto będzie chciał wykonać u nas wyniki prywatnie, otrzyma 10% rabatu na wszystkie badania! Wszystko w ramach prowadzonej przez nas akcji profilaktycznej.

 

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka”
ul. Gorzowska 69
74-320 Barlinek

 

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka”