Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
LABORATORIUM DIAGNOSTYKA JUŻ W BARLINKU!

Drodzy Mieszkańcy gminy Barlinek. Miło nam Państwa poinformować, że otwarty został właśnie punkt pobrań Laboratorium Medyczne „Diagnostyka”. Znajdziecie nas Państwo przy ul. Gorzowskiej 69.

Jesteśmy jedną z największych laboratoriów medycznych w Polsce, a otwarcie punktu w Barlinku, to kolejny krok na drodze do rozwoju i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów. Na rynku medycznym działamy już od 1998 roku, a dziś możemy się pochwalić przede wszystkim Państwa zaufaniem oraz wysoką jakością usług.

Punkt w Barlinku, czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 07.00 – 13.00. Materiały do badań pobieramy do godz. 12.00. Badania, możesz wykonać u nas zarówno prywatnie jak i ze skierowaniem NFZ. Punkt jest też przyjazny dla kobiet w ciąży, które przyjmujemy bez konieczności oczekiwania w kolejce. Po wyniki, nie musisz przychodzić osobiście. Znajdziesz je na naszej stronie. Dodatkowo przed naszym punktem, zlokalizowany jest dogodny parking.

Tylko teraz, do końca maja 2023, każdy z Państwa, kto będzie chciał wykonać u nas wyniki prywatnie, otrzyma 10% rabatu na wszystkie badania! Wszystko w ramach prowadzonej przez nas akcji profilaktycznej.

 

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka”
ul. Gorzowska 69
74-320 Barlinek

 

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka”