Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
NOCNY POŻAR W OSINIE

11 marca kwadrans przed godziną 1.00, jednostki ochrony przeciwpożarowej otrzymały wezwanie do pożaru budynku w miejscowości Osina. Po dojeździe pierwszych wozów, strażacy potwierdzili zdarzenie.

 

REKLAMA

 

Paliła się kotłownia w budynku wielorodzinnym. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, po jednym z OSP Lutówko, OSP Mostkowo oraz JRG Myślibórz. Spaleniu uległa piwnica i składowany w niej opał. Działania na miejscu zdarzenia zostały zakończone po godz. 3.00. Dobra informacja jest taka, że nikomu nic się nie stało.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Mostkowo

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież