Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
RUSZYŁY ZAPISY NA III BIEG SZLAKIEM PRZYGODY

Już za dwa miesiące, a dokładnie 21 maja, w Barlinku wystartuje III Bieg Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim. 10 km trasa położona w niezwykle urokliwej Puszczy Barlineckiej, to niewątpliwie jeden z największych atutów, który właśnie na tą imprezę ściąga tak wielu biegaczy z całej Polski.

 

REKLAMA

Do tego trzeba dodać wyjątkową atmosferę, co w konsekwencji daje nam jedne z najlepszych zawodów biegowych w okolicy.

Bieg odbędzie się 21 maja 2023 roku o godzinie 11.00. Start i meta biegów, znajdują się na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego przy ulicy Sportowej. Biuro zawodów, będzie czynne w dniu biegu od godziny 9.00 do 10.30.

Organizatorami III Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim są: Stowarzyszenie Epidemia Sportu, Grupa Biegowa Biegam Bo Lubię Barlinek, Urząd Miasta i Gminy Barlinek.

Za udział w biegu, obowiązuje opłata startowa, która wynosi: do dnia 10 kwietnia – 70 zł, do dnia 30 kwietnia – 80 zł, do dnia 15 maja - 90 zł. Każdy zawodnik, otrzyma od organizatorów pakiet startowy, na który składają się: pamiątkowy gadżet finiszera, pamiątkowy medal na mecie, numer startowy, ciepły posiłek regeneracyjny na mecie, owoce oraz woda.

Lubisz biegać? Pamiętaj! Nie musisz być zawodowcem. Tu chodzi o rodzinną, przyjacielską i pełną pozytywnych emocji zabawę.

Jesteście zainteresowani? Zapraszamy do zapisów, które właśnie wystartowały. 

 

Regulamin biegu oraz kontakt do organizatora dostępny po wybraniu przycisku poniżej.

 

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

RUSZYŁY ZAPISY NA III BIEG SZLAKIEM PRZYGODY

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Prosze zmierzyc dokładnie trasę. Z tego co pamiętam to było to ostatnio grubo ponad 10km…

*** jesteś i tyle! Trasy przełajowe zazwyczaj mają więcej km niż podane! Zadowoli Cię jak organizator napisze na plakacie 10,653 km? Będziesz robić życiówkę na trasie przełajowej? Ogarnij się!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież