Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (1)
MAJÓWKA Z CRS POGOŃ BARLINEK

Spędź Majówkę na wyjątkowym wydarzeniu. Już 3 maja CRS Pogoń Barlinek, ISF Pogoń Barlinek oraz Muzeum Regionalne w Barlinku, zapraszają wszystkich na festyn z okazji 77 – lecia Pogoni Barlinek. Impreza wystartuje o 10.30 i potrwa do 13.30.

 

REKLAMA

 

Na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, czekać będą liczne atrakcje, w tym m.in. dmuchane zamki, wata cukrowa, wystawa poświęcona historii Pogoni, catering oraz pamiątkowa ścianka do zdjęć. W godzinach popołudniowych, wszystkich kibiców zapraszamy na mecz Pogoń Barlinek – Zorza Dobrzany. W trakcie spotkania, nie zabraknie poczęstunku oraz loterii. Pierwszy gwizdek sędziego, zaplanowano na godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy.

 

Nadesłano – CRS Pogoń Barlinek 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.