Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
W NIEDZIELĘ STARTUJE BIEG SZLAKIEM PRZYGODY

Już w najbliższą niedzielę w Barlinku, jedna z największych imprez biegowych, czyli Bieg Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim. 21 maja ze Stadionu Miejskiego, na 10 km trasę usytuowaną w pięknej Puszczy Barlineckiej, wyruszy blisko 150 zapisanych już zawodników. Nie ma Cię na liście? Nic straconego! Możesz się zapisać w biurze zawodów tego samego dnia, kiedy wystartuje bieg.

 

REKLAMA

 

Kilka ważnych informacji o III już edycji Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim.

Bieg odbędzie się 21 maja 2023 roku o godzinie 11.00. Start i meta biegu, znajduje się na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego przy ulicy Sportowej. Biuro zawodów, będzie czynne w dniu biegu od godziny 9.00 do 10.30. Jeśli zapisujesz się w dniu imprezy – opłata startowa wynosi 90 zł.

Każdy zawodnik, otrzyma od organizatorów pakiet startowy, na który składają się: pamiątkowy gadżet finiszera, pamiątkowy medal na mecie, numer startowy, ciepły posiłek regeneracyjny na mecie, owoce oraz woda.

Nie zabraknie też animacji dla najmłodszych. Specjalnie dla nich animatorzy z Barlineckiego Ośrodka Kultury przygotowali kilka atrakcji.

 

Już w najbliższą niedzielę 📅 Bieg Szlakiem Przygody Nad Jeziorem Barlineckim 🏃‍♀️🏃

Opublikowany przez Barlinek24.pl Poniedziałek, 15 maja 2023

 

Zapraszamy nie tylko zawodników ale i też kibiców.

Organizatorami III Biegu Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim są: Stowarzyszenie Epidemia Sportu, Grupa Biegowa Biegam Bo Lubię Barlinek, Urząd Miasta i Gminy Barlinek.

  

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

RUSZYŁY ZAPISY NA III BIEG SZLAKIEM PRZYGODY

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież