Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.8529411764706 1 1 1 1 1 Ocena 4.85 (68)
BANK MILLENNIUM ZAPRASZA

Bank Millennium, poprzez ogólnopolską sieć oddziałów, już od 25 lat świadczy uniwersalne usługi finansowe Klientom ze wszystkich segmentów rynku. Wykorzystuje przy tym najnowocześniejsze technologie i najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurując we wszystkich segmentach rynku finansowego.

W naszym oddziale w Barlinku, który od stycznia tego roku znajdą Państwo w nowej lokalizacji przy ul. Niepodległości 14, można otworzyć dopasowane do każdego indywidualnie konto osobiste, za które nie poniesiesz żadnych opłat (z bezpłatnymi wszystkimi bankomatami). Konto Millennium 360, to nowoczesne konto z dostępem do bankowości internetowej i mobilnej - dla osób od 7 roku życia.

W czasach wysokiej inflacji, doradczynie oddziału pomagają w uporządkowaniu finansów, oferując kredyt konsolidacyjny do 200 tysięcy, z zerową prowizją i gwarancją stałego oprocentowania przez cały okres kredytu.

 

 

W ofercie dla firm i segmentu „Biznes”, proponujemy darmowe konto „Mój Biznes” oraz atrakcyjne oferty leasingu i kredytu na rozwój firmy.

Decydując się na współpracę mogą Państwo liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo
  • atrakcyjne kredyty gotówkowe i hipoteczne oraz lokaty
  • atrakcyjne nagrody za aktywne polecanie oddziału
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Zachęcamy do odwiedzenia Banku Millennium w Barlinku, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy najlepsze rozwiązanie finansowe odpowiadające Państwa potrzebom.

 

 

Bank Millenium
ul. Niepodległości 14
74-320 Barlinek
tel. 501 844 699