Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
BOK ZAPRASZA NA DZIEŃ DZIECKA

Darmowe dmuchane zamki, pokazy OSP Mostkowo, koncert uczestników Festiwalu Piosenki Dziecięcej, pokaz mody, zawody sportowe i wiele innych atrakcji. To wszystko już 1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym dniu, Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkie dzieci, i te małe i te duże, na rodzinny festyn. Startujemy już od godz. 16.00 w Europejski Centrum Spotkań przy ul. Leśnej 1.

 

REKLAMA

 

Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

 

Komentarze

+9

Guest

Szkoda ,że dopiero o tej godzinie ,ja z wnuczką,to bym poszła koło południa coś zobaczyć,nawet na rynek gdyby coś było dla maluchów.No mówi się trudno

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież