Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
4.6153846153846 1 1 1 1 1 Ocena 4.62 (13)
REAKTYWACJA WOPR BARLINEK

Wysiłkiem jednej osoby, a następnie jeszcze kilku innych, chcących podjąć działania w celu pomocy innym ludziom, udało się reaktywować w Barlinku Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Stało się to tuż przed sezonem wakacyjnym, a dziś w pełni już działająca służba, już wielokrotnie interweniowała na Jeziorze Barlineckim.

 

REKLAMA

 

08 lipca, barlineckich WOPR-owców odwiedził Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, który wziął udział m.in. w pokazowym szkoleniu z ratownictwa wodnego. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z szefem drużyny WOPR Barlinek Zbigniewem Żytkowiakiem. Usłyszymy w nim m.in. dlaczego nie wolno skakać z wieży widokowej na Plaży Miejskiej i czy ratownicy WOPR mają płacone za akcje.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież