Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 27 lipca 2024r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Aureli

Reklama

A A A
1.8 1 1 1 1 1 Ocena 1.80 (10)
O KOMORNIKACH I PLANIE ROZWOJU SZPITALA

Jaki czas temu na naszej redakcji, zatelefonował mieszkaniec miasta z informacją, że w tak trudnej sytuacji finansowej, w jakiej znalazł się Szpital Barlinek Sp. z o.o., jednymi z pierwszych spółek, które wystąpiły o zaległe pieniądze, były dwie spółki miejskie.

 

REKLAMA

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Wodociągowo - Kanalizacyjne „Płonia” Sp. z o.o. Jak informował nasz rozmówca, takie działanie miało wpływ na innych wierzycieli, którzy masowo zaczęli zgłaszać się po swoje należności. Zapytaliśmy władze gminy, czy informacja ta, jest informacją prawdziwą.

Odpowiedź jest krótka: „Nie potwierdzamy tej informacji”.

Zapytaliśmy także nową prezes barlineckiej lecznicy, o jej wizję szpitala i program naprawczy placówki. Do chwili obecnej odpowiedzi nie otrzymaliśmy. Jak tylko dotrze ona do naszej redakcji, opublikujemy ją na naszej stronie.

 

Jacek Słomka 

 

Aktualizacja 04.08.2023 godz. 16:55

Do powyższego artykułu odniosło się zarówno Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., jak i Przedsiębiorstwo Wodociągowo - Kanalizacyjne „Płonia” Sp. z o.o. Z rozmowy telefonicznej dotyczącej PGK Sp. z o.o. wynika jednoznacznie, że Szpital Barlinek Sp. z o.o., nigdy nie zalegał spółce z płatnościami. Natomiast PW-K „Płonia” podkreśla, że działania spółki nie miały żadnego wpływu, na działania innych wierzycieli, w stosunku do Szpitala Barlinek Sp. z o.o.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Najważniejsze, że Powiat dofinansował zakup tomografu dla Szpitala w Dębnie. Można - można


Bo nie ma żadnego sensu doposażać barlineckiego szpitala, kiedy ten po remoncie i rozbudowie ma iść od razu pod młotek dla znajomych prywaciarzy, którzy zagospodarują go pod własne biznesy.
+6

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Ano nie przyjęli mnie w Barlinku,bo pan doktor nie potrafił owada z ucha wyjąć.Czyli to chyba nie był lekarz w pomocy nocnej

Od uszu są laryngolodzy! Jestem ciekawy jak wysokie odszkodowanie byś żądał gdyby ten lekarz podczas wyciągania tego owada uszkodził by ci ucho? Wtedy byś piał , że po co się brał za to czego nie umie.

Kilku moich znajomych ostatnio było na izbie przyjęć, każdy z innego powodu. Nikt nie został przyjęty. Dwóch odesłano do Gorzowa, jeden pojechał do Choszczna. Nie wiem czy w Barlinku w ogóle przyjmują.
-3

Guest

Cytuję Guest:
Ano nie przyjęli mnie w Barlinku,bo pan doktor nie potrafił owada z ucha wyjąć.Czyli to chyba nie był lekarz w pomocy nocnej

Od uszu są laryngolodzy! Jestem ciekawy jak wysokie odszkodowanie byś żądał gdyby ten lekarz podczas wyciągania tego owada uszkodził by ci ucho? Wtedy byś piał , że po co się brał za to czego nie umie.
+9

Guest

Cytuję Guest:
W Choszcznie nas nie chcą,w Gorzowie miesiąc temu czekałam od 19 do 2 w nocy na przyjęcie o godz 1w nocy po mojej niemiłej prośbie,pan doktor wyszedł i powiedział ,że musiał się przespać,bo rano idzie do pracy a ja się dobijam do niego .Powiedziałam panu doktorowi ,że ja też idę do pracy i jeszcze kierowcę najelam i czeka . Łaskawie przyjął i jeszcze musiałam sobie nazwisko wpisać w komputer ,bo miał problem .Wcale nie trudne.Bylo jeszcze trochę ale za dużo pisania ,dlatego zrubmy wszystko aby ten szpital był,bałagan ale swój.

No to dlaczego nie przyjęli cię w Barlinku? Przecież szpital jeszcze niby "funkcjonuje".
+6

Guest

W Choszcznie nas nie chcą,w Gorzowie miesiąc temu czekałam od 19 do 2 w nocy na przyjęcie o godz 1w nocy po mojej niemiłej prośbie,pan doktor wyszedł i powiedział ,że musiał się przespać,bo rano idzie do pracy a ja się dobijam do niego .Powiedziałam panu doktorowi ,że ja też idę do pracy i jeszcze kierowcę najelam i czeka . Łaskawie przyjął i jeszcze musiałam sobie nazwisko wpisać w komputer ,bo miał problem .Wcale nie trudne.Bylo jeszcze trochę ale za dużo pisania ,dlatego zrubmy wszystko aby ten szpital był,bałagan ale swój.
-5

Guest

Nasz szpital jest w dużo większym gronie szpitali, które wpadły w tarapaty finansowe. Wcale nie jest tak bardzo zadłużony. Zmiany są potrzebne w systemie, np. objęcie usług medycznych stawką VAT 0% i wiele innych. Wtedy można będzie normalnie funkcjonować.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież