Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
URODZINOWA NOC BAJEK

Noc bajek to wydarzenie znane już nie tylko w skali naszego województwa, ale również w całej Polsce. Każda edycja jest inna, każda ma inny temat przewodni, ale wszystkie łączy jedno: niesamowita podróż do przepięknego świata bajek, baśni, muzycznych przebojów znanych wszystkim najmłodszym uczestnikom, skąpana w fenomenalnej oprawie świetlnej. 

Nie byłoby to tak wyjątkowe wydarzenie, gdyby nie magiczne miejsce - Ogród Dendrologiczny w Przelewicach. Tu, w otoczeniu ponad 1300 różnych gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych, po raz szósty przeniesiemy się w świat bajek, na moment wcielimy się w postać baśniowego bohatera, rozkoszując zmysły wyjątkową grą świateł i magii. Ta edycja będzie wyjątkowa. Ogród Dendrologiczny w Przelewicach obchodzi swoje 90 urodziny.  A jak urodziny - to świętowanie. Jakie zatem czekają na Państwa niespodzianki?

Za Pałacem, przy „ulicy czekoladowej” Teatr Pana O „zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii  pracowni Pana Kleksa”. Spektakl UV „W pracowni Ambrożego Kleksa” będzie wystawiany dwukrotnie.

Nad Stawem Centralnym Baltic Neopolis Orchestra trzykrotnie zagra „Bajkową Symfonię – koncert jak z bajki”, a dodatkowe interakcje z publicznością z pewnością przybliżą piękno muzyki klasycznej.

Przy Mauzoleum odbędą się treningi superbohaterów pod okiem niezastąpionej szczecińskiej Fundacji Ligi Superbohaterów, a na polanie za Ogrodem Skalnym powstanie scena wypełniona światłem i ogniem. Trzykrotnie wystawiane przez Grupę Artystyczną Prometeusz widowiskowe show z dodatkowymi efektami scenicznymi to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

 

 

Na finał urodzinowego  świętowania zapraszamy na łąkę za Pałacem. Tam na uczestników czekać będzie największe ognisko w województwie, w wyjątkowej oprawie świetlnej – ale to pozostanie niespodzianką.

Zapraszamy do wyjątkowego świata bajek już 09 września.

Bilety do nabycia online przez Bilety24 lub przez Biletomat, również z transportem ze Szczecina w obie strony.

Bilety na Urodzinowa Noc Bajek | Przelewice - Przelewice (biletomat.pl)

Bilety24 – Urodzinowa Noc Bajek, Przelewice

 

Ogrody Przelewice – nadesłane