Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
''ŚWIATŁO – POCZĄTEK'' MUZEUM ZAPRASZA

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na wernisaż „Światło – początek”, młodej artystki Patrycji Antkowiak. 29 września (piątek) godz. 17.00, Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. Patrycja Antkowiak, urodziła się w Gorzowie Wlkp., gdzie ukończyła tamtejsze Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych.

 

REKLAMA

  

Jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tam obroniła tytuł Magistra Sztuki z Grafiki Multimedialnej. Wernisaż w barlineckim muzeum, jest jej pierwszą wystawą indywidualną.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież