Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.8947368421053 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (38)
KONTO ''MÓJ BIZNES'' IDEALNE DLA TWOJEJ FIRMY

Bank Millenium to nowoczesny bank, który wszystkim Klientom w całej Polsce,  oferuje usługi będące połączeniem najlepszych tradycji z najnowocześniejszą technologią. Dbamy nie tylko o Ciebie, ale też o Twoją firmę, dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. 

Założyłeś firmę lub jesteś obecny na rynku już od wielu lat? Przyjdź do nas. Proponujemy Ci darmowe konto „Mój Biznes” oraz atrakcyjne oferty leasingu i kredytu na rozwój działalności. Dodamy od siebie, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, dla wspólników spółek cywilnych oraz rolników.

 

 

Już teraz, otwierając konto „Mój Biznes” w Banku Millennium, możesz zyskać premię do 3000 zł za otwarcie konta. Dodatkowo, w ramach promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”, możesz korzystać z niego całkowicie za darmo przez 24 miesiące. Po tym okresie nie zapłacisz za prowadzenie rachunku, jeżeli minimum raz w miesiącu wykonasz ze swojego konta przelew do ZUS lub urzędu skarbowego, bądź też zapewnisz min. 1000 zł wpływów zewnętrznych.

 

Bank Millenium w Barlinku

 

Ale to nie wszystko! Co jeszcze dla Was mamy?

  • Księgowość - fakturowanie za 0 zł lub księgowość online. Wybierasz z 3 gotowych pakietów dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.
  • Terminal płatniczy - zainstaluj terminal płatniczy w telefonie lub na tablecie i przyjmuj od swoich klientów płatności kartą, zegarkiem i telefonem.
  • Leasing - postaw na rozwój i weź samochód, sprzęt lub maszyny w leasing. Możesz skorzystać już od pierwszego dnia prowadzenia firmy.

Mamy też wyjątkową propozycję kredytu firmowego. Otrzymane w ten sposób środki, możesz wydać na dowolny cel w firmie. Comiesięczna spłata kapitału i odsetek da Ci poczucie kontroli nad finansami i możliwość długoterminowego planowania wydatków.

 

 

Szczegóły? Już wyjaśniamy:

  • możesz pożyczyć do 700 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych (wystarczy gwarancja de minimis BGK)
  • 0% prowizji na rzecz BGK za pierwszy rok gwarancji (obowiązuje do 31 grudnia 2023 roku jako element pakietu pomocowego BGK dla firm)
  • pieniądze na dowolny cel firmowy
  • kredyt możesz spłacać, jak Ci wygodnie – w ratach równych lub malejących
  • kredyt spłacasz od 6 do 72 miesięcy.

Więcej informacji udzielimy w siedzibie oddziału banku, gdzie serdecznie Cię zapraszamy. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

Bank Millenium w Barlinku

 

Bank Millenium
ul. Niepodległości 14
74-320 Barlinek
tel. 501 844 699