Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (4)
RUSZA III EDYCJA ''BIEGU PUCHACZA''

22 października startuje kolejna, III już edycja barlineckich biegów przełajowych „Bieg Puchacza”. 6 km trasa, biegnąca po pięknej Puszczy Barlineckiej, to z pewnością atut, dzięki któremu ta impreza biegowa przyciąga wielu zawodników z różnych miejscowości.

 

REKLAMA

W tym roku, organizatorzy przewidzieli cykl pięciu biegów rozegranych w miesięcznych odstępach od października 2023 roku do lutego 2024 roku. Tak więc I bieg odbędzie się 22 października, II – 19 listopada, III – 17 grudnia, IV – 21 stycznia 2024r, a ostatni 18 lutego 2024r. Koniecznie zapiszcie sobie te daty w swoich kalendarzach.

Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się do biegu i wniesienie odpowiedniej opłaty startowej przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie biegu lub w biurze zawodów bezpośrednio przed biegiem. Opłata startowa wynosi 35 złotych dla każdego z poszczególnych biegów. Jednorazowa opłata startowa za cały cykl 5 biegów wynosi 140 zł. Tradycyjnie już, zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach ze względu na płeć, na podstawie kategorii wiekowych i na najlepszą zawodniczkę/zawodnika Gminy Barlinek. Warunkiem klasyfikacji w cyklu jest wzięcie udziału w co najmniej 4 biegach.

Co czeka na zawodników? Przede wszystkim elektroniczny pomiar czasu. Na każdym biegu gwarantujemy wodę, ciepłą herbatę, owoce. Dla zawodników sklasyfikowanych w całym cyklu Grand Prix przygotujemy medal oraz koszulkę finiszera.

Zapraszamy na I bieg IIII edycji „Biegu Puchacza” pod patronatem WILKA - 22 października godz. 11.00 start Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego ul. Sportowa 2.

Organizatorem „Biegu Puchacza” jest Stowarzyszenie Epidemia Sportu przy współpracy z Biegam Bo Lubię Barlinek.

Zapisy już wystartowały. Zapisz się i sprawdź swoją formę po wakacjach.

 

Epidemia Sportu – nadesłane

 

 

 

Prezentujemy trasę Biegu Puchacza 🌲🌳🏃🏃‍♂️🏃🏃‍♂️🌳🌲🦉 Dokładnie taka sama jak w ubiegłym roku Uważamy ze na tym terenie nic lepszego nie da się już wymyślić 🤔 Pierwsze dwa kilometry wymagające 😰 spory podbieg, aż do wieży widokowej 🛕 a później już z górki 😉😀 Długość trasy 6,1 km Przewyzszenia 107 m Nawierzchnia w przeważającej części gruntowa, trochę asfaltu i trochę kostki brukowej Zalecamy zabrać buty trailowe 👟👟 Trasa nie łatwa, ale do pokonania absolutnie przez każdego 🙋🙋‍♂️😀 Nie ma limitu czasu! ⏳😀 Można nawet z kijkami 👨‍🦯👩‍🦯😉😀

Opublikowany przez Bieg Puchacza Piątek, 13 października 2023

 

Bieg Puchacza

 

 

Komentarze

-3

Guest

Cytuję Guest:
Raz piszecie że trasa ma 5 km , niżej że 6 km , a trasa powinna być łatwa i przyjemna aby każdy mógł podziwiać uroki naszej puszczy. Niektórzy chcą aby to była "wielka pardubicka". Szkoda , bo pomysł bardzo dobry.

Pytanie do organizatora: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075699746439
+3

Guest

Raz piszecie że trasa ma 5 km , niżej że 6 km , a trasa powinna być łatwa i przyjemna aby każdy mógł podziwiać uroki naszej puszczy. Niektórzy chcą aby to była "wielka pardubicka". Szkoda , bo pomysł bardzo dobry.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież