Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
GALA DLA MACIEJA - ZAPROSZENIE

Fabryka Tańca Barlinek, zaprasza na galę charytatywną „Dla Macieja”. 27 października (piątek) godz. 17.00, sala widowiskowa Barlineckiego Ośrodka Kultury, ul. Podwale 9. To już druga akcja dla naszego kolegi, który uległ poważnemu wypadkowy i potrzebuje naszej pomocy.

 

REKLAMA

 

Zebrane pieniądze, przeznaczone zostaną na rehabilitację Macieja. Bilety na Galę, w cenie 20 zł, do nabycia we wtorek 24.10 i czwartek 26.10 od godz. 16.00-19.00 w sali widowiskowej BOK ul. Podwale 9 podczas prób zespołu. Będzie je można też nabyć w dniu imprezy 27.10. od godz.16.00.

Serdecznie zapraszamy.

 

Fabryka Tańca Barlinek – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież