Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
BY WESPRZEĆ MŁODE SPORTOWE TALENTY

W najbliższą sobotę 21 października, już po raz siódmy odbędzie się Sztafetowy Bieg Charytatywny. Co zrobić aby wziąć udział w wydarzeniu? Przyjdź w dniu startu na Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego przy ulicy Sportowej 2 w Barlinku.

 

REKLAMA

Następnie, zgłoś się do organizatora w celu rejestracji zespołu (pięcioosobowej drużyny), jeżeli nie masz – żaden problem - stworzymy ją dla Ciebie. Startujemy o godzinie 10.00, dlatego oczekujemy Was od godz. 9.00, m.in. w celu potwierdzenia startu i wykonaniu rozgrzewki. Jak to robimy? Biegamy przez godzinę pokonując kolejne okrążenia stadionu. Każdy z członków zespołu musi pokonać co najmniej jedno okrążenie. Zmiana odbywa się po przekazaniu pałeczki.

Co ważne, NIE MA OPŁATY STARTOWEJ! Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma pamiątkowy medal, a także okolicznościową koszulkę ufundowaną przez firmę odzieży Rough Radical oraz oficjalnego partnera PKO Bank Polski Biegajmy Razem.

PKO Bieg Charytatywny to wyjątkowa inicjatywa, w której wszyscy zawodnicy czują się zwycięzcami, a każdy jego uczestnik może pomóc. W tym roku środki finansowe zostaną przekazane na stypendia sportowe dzieci i młodzieży. POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEM - zatem każdy krok jest ważny.

W biegu mogą również wystartować dzieci, które będą biegały stosunkowo do wieku krótsze dystanse. U nas nikt nie zostanie bez pakietu startowego! Dla najmłodszych również przewidziane są okolicznościowe medale oraz koszulki.

Zapraszamy.

 

Trenerzy BBL Barlinek - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież