Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
NIEPODLEGŁOŚCIOWA V W RYCHNOWIE – ZAPROSZENIE

Gmina Barlinek, Sołectwo Rychnów oraz Barlinecki Ośrodek Kultury, zapraszają na bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. V Niepodległościowa "Piątka" w Rychnowie, odbędzie się w niedzielę, 12 listopada. Start - godz. 13.00, start i meta przy kościele.

 

REKLAMA

Na bieg nie prowadzone są żadne zapisy, ma on charakter towarzyski, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Wśród wszystkich startujących w biegu zawodników rozlosowana zostanie nagroda - rower ufundowany przez sołtysa Rychnowa Romualda Romaniuka. Nagrodzony zostanie także najmłodszy oraz najstarszy zawodnik biegu. Organizatorzy zapewniają też poczęstunek dla wszystkich uczestników biegu.

Serdecznie zapraszamy.

Uczcij z nami Niepodległą Polskę.

 

BOK - nadesłane

 

 

  

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież