Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
"Jedynka" SREBRNA w Białymstoku

W dniu 28.10.2023r. w Białymstoku odbył się Finał Ogólnopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły po wygraniu rywalizacji na etapie powiatowym i wojewódzkim  w kategorii Igrzyska Dzieci chłopców (klasy 4-6).

 

REKLAMA

Zawody odbywały się na dystansie 800m, startowało 6 zawodników. Miło nam poinformować, że drużyna SP1 Barlinek w składzie: Filip Kądziołka, Jan Kaliciński, Przemysław Augustyniak, Stanisław Robak, Piotr Olik, Nikodem Diakowski ,rez. Dawid Welc zdobyła srebrny medal, zostając vice Mistrzami Polski. Trenerem zespołu jest p. Leszek Wieczorek.

Gratulujemy wyniku sportowego i super postawy. Dziękujemy władzom miasta i Radzie Rodziców SP1 Barlinek za przychylność i pomoc w organizacji wyjazdu.

 

SP1 Barlinek - nadesłane

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież