Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.6 1 1 1 1 1 Ocena 3.60 (5)
UPAMIĘTNIENIE ROMANY KASZCZYC

Chcieliśmy podziękować wszystkim rzetelnym osobom, które dotrzymały obietnicy i głosowały na projekt "Upamiętnienie Romany Kaszczyc". Prezentujemy wybrany przez Nas projekt postaci siedzącej na ławeczce. 

 

REKLAMA

 

Podziękowania dla Starosty Myśliborskiego Andrzeja Potyry za wsparcie w promowaniu projektu "Upamiętnienie Romany Kaszczyc".

Można wymienić wiele nagród, które otrzymała Roma Kaszczyc, ale wartością największą jest Pracownia Ceramiki, która powstała dzięki niej.

Wychowują się tutaj kolejne pokolenia dzieci i młodzieży. Otrzymało tu wsparcie wielu instruktorów, którzy w chwili obecnej prowadzą pracownie na innym gruncie.

POWINNIŚMY JEJ PODZIĘKOWAĆ. 

Pamiętajcie, że zbiórka trwa. Konto Barlineckiego Ośrodka Kultury: 

48 8355 0009 0000 0420 2000 0001 z dopiskiem - Roma Barlinecka 

 

Komitet Organizacyjny Budowy – nadesłane

 

 

Komentarze

Guest

Miło się czyta, nie mieszkając już ponad 20 lat w naszym pięknym mieście, że pamięta się o pięknych mieszkańcach tego miasta, którzy tyle dla Barlinka zrobili w swoim życiu❤️

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież