Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
FOTOGRAFIA PODWODNA – BARLINECKIE MUZEUM ZAPRASZA

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku oraz Szkoła Nurkowania Blue Deep Barlinek, zapraszają na wystawę fotografii podwodnej „Co kryją głębiny?”. 17 listopada (piątek) godz. 17.00 Muzeum Regionalne, ul. Niepodległości 17. Autorką zdjęć jest znakomita fotograf Marta Smaga.

 

REKLAMA

Z wykształcenia, jest politologiem i ekonomistą, z zawodu specjalistą w dziedzinie marketingu internetowego, z zamiłowania - fotografującym nurkiem. Co będziemy mogli obejrzeć na wystawie? Będą to m.in. zalane jaskinie, wraki i artefakty spoczywające na dnach mórz, zadziwiającą faunę i florę oraz tego, czego w Barlinku zabraknąć nie mogło -  głębiny Jeziora Barlineckiego.

17 listopada godz. 17.00, Muzeum Regionalne ul. Niepodległości 17.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież