Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
ZAPISZ SIĘ NA II BIEG PUCHACZA

Miesiąc temu, ruszyła III edycja "Biegu Puchacza", jednej z najpopularniejszych imprez biegowych w gminie Barlinek. W tym roku, organizatorzy przewidzieli cykl pięciu biegów rozegranych w miesięcznych odstępach od października 2023 roku do lutego 2024 roku.

 

REKLAMA

Pierwszy bieg odbył się 22 października, a już dziś zapraszamy zawodników i kibiców na drugi bieg tegorocznej edycji, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 listopada. Przypomnijmy, że dystans który pokonują zawodnicy wynosi 6 km, a trasa biegnie po pięknej Puszczy Barlineckiej.

Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się do biegu i wniesienie odpowiedniej opłaty startowej przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie biegu lub w biurze zawodów bezpośrednio przed biegiem. Opłata startowa wynosi 35 złotych dla każdego z poszczególnych biegów. Jednorazowa opłata startowa za cały cykl 5 biegów wynosi 140 zł. Tradycyjnie już, zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach ze względu na płeć, na podstawie kategorii wiekowych i na najlepszą zawodniczkę/zawodnika Gminy Barlinek. Warunkiem klasyfikacji w cyklu jest wzięcie udziału w co najmniej 4 biegach.

Co czeka na zawodników? Przede wszystkim elektroniczny pomiar czasu. Na każdym biegu gwarantujemy wodę, ciepłą herbatę. Dla zawodników sklasyfikowanych w całym cyklu Grand Prix przygotujemy medal oraz koszulkę finiszera.

Zapraszamy na II bieg IIII edycji „Biegu Puchacza” pod patronatem ŻUBRA 19 listopada. Start dzieci godz. 10.00. Start biegu głównego godz. 11.00. Miejsce: Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego ul. Sportowa 2.

 

Epidemia Sportu – nadesłane

 

 

 

 

Bieg Puchacza

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież