Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
15 ROCZNICA POWSTANIA FUNDACJI CZTERECH ŁAP - ZAPROSZENIE

Z tej okazji chcieliśmy zaprosić mieszkańców Barlinka na wyjątkowy Koncert, który odbędzie się na sali widowiskowej w Domu Kultury Panorama. Na tym Koncercie będziecie mogli nas Państwo lepiej poznać, dowiedzieć się jak działa nasza Fundacja.

 

REKLAMA

Będziemy chcieli wyróżnić i nagrodzić osoby, które w przeciągu tych 15 lat znacznie wspierały nasze działania. Oprócz tego będzie wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i dorosłych. O godzinie 16:30 otwarcie wystawy Fotograficznej pt. "Pies czy kot?".

Mnóstwo muzyki i tańca. Wystąpi min.: Zespół Wszystko Jedno,, Zespół Alepak, Vanessa Power Kujawiak (Finalistka "Mam Talent", "You Can Dance", Światowy Zwycięzca UTS 2021). Postaramy się, żeby czas spędzony z nami utkwił Wam długo w pamięci.

 

Fundacja Czterech Łap - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież